جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5650

 رييس سازمان سينمايي خبر داد:
 معرفي نماينده ايران در اسکار تا هفته آينده  

 رييس سازمان سينمايي در حاشيه نوزدهمين جشن خانه سينما در جمع خبرنگاران درباره نماينده ايران در نودامين مراسم اسکار سخن گفت.محمد مهدي حيدريان رييس سازمان سينمايي در حاشيه برگزاري نوزدهمين جشن بزرگ سينماي ايران در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال آنا در خصوص اعلام نماينده ايران در آکادمى اسکار بيان کرد: اولين جلسه انتخاب نماينده ايران در اسکار در بنياد سينمايى فارابى برگزار شد و آقاى تابش هم اعلام کرده که تا هفته آينده فيلم مورد نظر را به آکادمى اسکار معرفى خواهند کرد.

وى ادامه داد: به هر حال آنچه که در اين راستا به عهده سازمان سينمايى بود انتخاب سه نماينده از ميان دست اندرکاران به هيات انتخاب بود که چند روز گذشته اين سه نفر را به هيات معرفى کرديم. انشاالله هيات انتخاب هم در اين خصوص به يک انتخاب جامع و کاملترى برسد تا بهترين و شايسته ترين نماينده را از کشور ايران به آکادمى اسکار بفرستيم.

وى درباره اعلام فراخوان سي و ششمين جشنواره فيلم فجر و امکان حذف فيلم کوتاه و مستند از اين رويداد هنري گفت: اين طبيعت سينما است که درباره آن گپ و گفت زياد است و مردم و برخي از دست اندرکاران درباره آن بر اساس حدسيات خود صحبت مي کنند. جشنواره دبير دارد و او شوراي سياستگذاري خواهد داشت و درباره تک تک اين موضوعات، شيوه برگزاري، شيوه داوري و ... بحث و تصميم گيري مي کند.

رييس سازمان سينمايى درباره تغييرات سازمان سينمايي نيز گفت: با آقاى صالحي درباره تغييرات سازمان سينمايي صحبت کرده ايم و قرار نيست تغييري در رياست سازمان سينمايي انجام شود. اولين چيزي که تعيين کننده است برنامه است و بر اساس آن کار مي کنيم ما تغييرات را انجام داده ايم اگر تغييري باشد بسيار کوچک است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته