جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/06/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5650

 کريمي:
 مي‌خواهيم از قهرماني‌ در جام حذفي دفاع کنيم 

 
سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه گفت: من قبلاً بازيکن بودم و الان مربي شده‌ام و نمي‌شود گفت هرکسي که بازيکن خوبي بوده است، مربي خوبي هم خواهد شد.علي کريمي در نشست خبري پيش از ديدار نفت مقابل گسترش فولاد تبريز اظهار داشت: همان‌طور که همه مي‌دانيد اين اولين بازي من است که در خدمت تيم نفت هستم و همان‌طور که همه مي‌دانيد در اين اواخر اتفاقات بسياري براي تيم نفت افتاد و تمرينات اين تيم هفت هشت روز تعطيل شد. بعد از آن، تعطيلات ديگري هم براي اردوي تيم ملي شکل گرفت، اما ما در اين مدت که تيم را در اختيار گرفتيم سعي کرديم روي مسائل روحي و رواني بچه‌ها کار کنيم تا در هفته‌هاي بعدي بتوانيم روي برنامه‌هاي‌مان کار کنيم و بتوانيم تيم را به شرايط ايده‌آل برسانيم.سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه درباره ديدار تيمش مقابل گسترش فولاد تبريز نيز خاطر نشان کرد: هميشه بازي کردن مقابل تيم‌هاي ته جدولي سخت بوده و رقابت مقابل آنها حتي از تيم‌هاي بالاي جدول هم دشوارتر است. گسترش فولاد بازيکنان خوبي دارد، اما با بدشانسي اين جايگاه (انتهاي جدول) را در جدول در اختيار دارد.

وي همچنين در مورد پيروزي پرسپوليس مقابل الاهلي عربستان و راهيابي اين تيم به جمع چهار تيم برتر ليگ قهرمانان آسيا گفت: جا دارد به هواداران تيم پرسپوليس تبريک بگويم که بعد از مدت‌ها تيم محبوب‌شان موفق شد جزو چهار تيم برتر آسيا شود و بايد يک خسته‌نباشيد به کادرفني و بازيکنان پرسپوليس بگويم که در آن شرايط سخت موفق شدند از سد الاهلي بگذرند و ما اميدواريم که ان‌شاءالله بتوانند به مراحل بعدي و قهرماني آسيا دست پيدا کنند.کريمي با اشاره به جوان‌گرايي که در تيم نفت صورت گرفته است، توضيح داد: جوان‌گرايي را پيش از فصل هم در دستور کار قرار داديم، اما شرايطي پيش آمد که نشد و در مورد آن شرايط حرفي نزنم بهتر است، اما به نظر عقلاني هم نمي‌رسد که تيم را کاملاً جوان کنيم و الان در تيم‌ بچه‌هايي هستند که مي‌توانيم از آنها کمک بگيريم.

سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه در مورد حضور اين تيم در جام حذفي اين طور گفت: زمان قرارداد من براي دو فصل است و همان‌طور که مي‌دانيد اتفاقاتي در مورد رفت و برگشت من به وجود آمد، اما به‌هر حال در جام حذفي ما مثل ديگر تيم‌ها تلاش‌مان را خواهيم کرد و مانند ساير تيم‌ها در اين جام شرکت مي‌کنيم و اين را مي‌خواهيم که از عنوان قهرماني‌مان دفاع کنيم.وي در پاسخ به سؤال خبرنگاري مبني بر اينکه براي نشستن روي نيمکت مربيگري چقدر انگيزه دارد، هم اظهار داشت: خبرنگاراني که در کنفرانس خبري حضور دارند همه باتجربه هستند و شما تجربه بيشتري نسبت به من داريد و مي‌دانيد که الان قضيه فرق کرده است. من قبلاً بازيکن بودم و الان مربي شده‌ام و نمي‌شود گفت هرکسي که بازيکن خوبي بوده است، مربي خوبي هم خواهد شد، اما ما سعي مي‌کنيم از دوستان و مربيان سابق‌مان استفاده کنيم. طبيعتاً راهي که وارد آن شديم راه سختي است، اما به شخصه دوست دارم وقتي وارد حرفه مربيگري شدم بتوانم يک کار مفيد براي فوتبال انجام دهم. آدم از فرداي خودش خبر ندارد، معلوم نيست که ما هميشه باشيم.

کريمي همچنين يادآور شد: ايلاچي مربي سابق من هميشه مي‌گفت من هر وقت که وارد يک تيم مي‌شوم، چمدانم را کامل باز نمي‌کنم و فقط در آن را در مواقعي که به آن احتياج دارم، باز مي‌کنم. شرايط براي ما مربيان هميشه ثابت نيست، اما اميدوارم که اگر هم از فوتبال کنار رفتيم يک کار خوب به يادگار بگذاريم.

سرمربي تيم فوتبال نفت طلاييه در پاسخ به اين پرسش که کارت بازي او براي اين ديدار صادر شده است يا نه، توضيح داد: کارت بازي من قرار بوده که صادر شود، اما اينکه روي نيمکت بنشينم يا ننشينم خيلي مهم نيست. تيم ما در بازي‌هاي گذشته موفق به کسب يک برد شده است که در آن بازي هم سرمربي تيم روي نيمکت نبوده و شايد اين مصلحت باشد که ما هم روي نيمکت نباشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته