جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/07/06 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5662

 نهادهاي مالي 

 پرداخت الکترونيک کرايه تاکسي‌ و اتوبوس با همکاري بانک شهر

عضو شوراي شهر اهواز از پرداخت الکترونيک کرايه تاکسي‌ و اتوبوس در اين شهر با همکاري بانک شهر خبر داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازمرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، رحيم کعب عمير با اعلام اين خبر گفت: طي ساليان اخير،در راستاي انجام فعاليت‌هاي الکترونيک و اجرايي شدن طرح هاي مکانيزه قدم‌هاي زيادي برداشته و بانک شهر نيز در اين حوزه تا کنون اقدامات مختلفي را انجام داده است.

وي با اشاره به مزاياي پرداخت الکترونيک کرايه تاکسي‌ و اتوبوس در شهرها افزود: اين نوع پرداخت از سرعت عمل و ايمني بالايي برخوردار است و در عين حال نيز براي مسافر بهترين راهکار و از هر جهت روش مناسبي است.

اختصاص شماره حساب 99999 بانک سپه به منظور جمع آوري کمک براي مسلمانان ميانمار

با توجه به انعقاد تفاهم نامه همکاري دو جانبه بانک سپه و جمعيت هلال احمر، بانک سپه شماره حساب 99999 را به منظور واريز وجوه براي کمک به مسلمانان ميانمار اختصاص داد.

به گزارش آفرينش به نقل ازپايگاه اطلاع رساني بانک سپه، شماره حساب فوق نزد شعبه مستقل ممتاز بازار اين بانک جهت جمع آوري کمک هاي نقدي به مردم مسلمان ميانمار درنظرگرفته شده است.

تقدير استاندار اصفهان از بانک ملي به دليل کمک به اجراي طرح ملي رونق توليد

استاندار اصفهان از کمک بانک ملي ايران به اجراي طرح ملي رونق توليد در اين استان تقدير کرد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک ملي ايران، در نامه رسول زرگرپور خطاب به دکتر محمدرضا حسين زاده مديرعامل بانک آمده است: «در سال1395 که مزين به شعار «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» بود، استان اصفهان به عنوان صنعتي ترين استان کشور همگام با سايراستان ها طرح ملي رونق توليد را اجرايي کرد.

پيام مديرعامل بانک گردشگري در گراميداشت روز جهاني گردشگري

علي اصغر سفري، مديرعامل بانک گردشگري، در پيامي روز جهاني گردشگري را گرامي داشت.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک گردشگري، در پيام سفري آمده است: گراميداشت روز جهاني گردشگري، نکوداشت آيين ها، سنت ها، فرهنگ ها و ارزش هاي بومي و جهاني است و ارج نهادن به تلاش تمام کساني که انسان ها را از پير و جوان و زن و مرد، به کسب تجربيات تازه در سفرها و بهتر زيستن ترغيب مي کنند.

شعار پر معناي «گردشگري پايدار، ابزار توسعه»، آينه شناخت ملزومات امروز کشورها به ويژه کشورهاي در حال توسعه براي پيشرفت و استفاده بهينه از داشته ها است.

بيمه نوين کشاورزي در شعب بانک کشاورزي انجام مي شود

مدير شعب بانک کشاورزي استان کرمانشاه درباره بيمه نوين بانک کشاورزي توضيح داد: استان کرمانشاه به همراه سه استان ايلام،آذربايجان شرقي و آذربايجان غربي به عنوان پايلوت براي پرداخت غرامت بر اساس شاخص عملکرد يا بيمه نوين قرار گرفته است ،که از ابتداي سال زراعي جديد که از اول مهر ماه آغاز شده به صورت آزمايشي در اين استان ها عملياتي مي شود.

به گزارش روابط عمومي بانک کشاورزي به نقل از خبرنگار اعزامي خبرگزاري موج به کرمانشاه، مراد عليمرداني با بيان اين مطلب گفت: در بيمه نامه هاي نوين، بر خلاف گذشته که پرداخت غرامت بر اساس هزينه هاي توليد محاسبه مي گرديد مبناي پرداخت غرامت، درصدي از درآمد توليد مي باشد. اين نوع بيمه داراي شفافيت زيادي بوده و پرداخت غرامت به واقعيت، بسيار نزديک تر است و کشاورز مي تواند بر اساس ميزان محصولات توليدي و درآمدزايي خود، محصولاتش را بيمه و در زمان وقوع خسارت، غرامت مناسبي را دريافت کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پرشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته