جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/08/02 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5682

 ميز خبــــر 

 «امکان مينا»؛ نامزد دريافت جايزه در جشنواره فيلم‌هاي تاريخي و نظامي ورشو

فيلم «امکان مينا» نامزد دريافت جايزه جشنواره فيلم‌هاي تاريخي و نظامي ورشو شد.

در هشتمين جشنواره فيلم‌هاي تاريخي و نظامي ورشو فيلم «امکان مينا» به کارگرداني کمال تبريزي و تهيه کنندگي منوچهر محمدي در جمع نامزدهاي دريافت جايزه قرار گرفت.

گفتني است دو فيلم «امکان مينا» و «سيانور» به پخش کنندگي بنياد سينمايي فارابي در اين جشنواره حضور دارند.

جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي تاريخي و نظامي ورشو از 1 تا 5 آبان سال جاري در کشور لهستان برگزار مي‌شود.

فروش نيم ميلياردي «بچه رئيس» در جهان

فيلم سينمايي "بچه رئيس" يا همان "بچه خان" به کارگرداني "تام مک گراث" تاکنون توانسته در اکران بين المللي به فروشي معادل نيم ميليارد دلار دست پيدا کند.

به گزارش ميزان، انيميشن "بچه رئيس" به کارگرداني "تام مک گراث" از 31 مارس 2017 اکران بين المللي خود را آغاز کرده و توانسته يکي از فيلم هاي پرفروش هاليوود لقب گيرد. اين انيميشن با اين گيشه توانسته بالاتر از بسياري از فيلم هاي پرسر و صداي هاليوود بايستد.

اين فيلم يک انيميشن کامپيوتري آمريکايي است که داستان آن بر اساس کتابي به همين نام نوشته "مارلا فارزي" است.

داستان در مورد خانواده‌اي است که با ورود بچه‌اي عجيب و غريب به خانه شان اتفاقات زيادي رخ مي‌دهد. در حالي که خانواده انگشت اتهام خود را به سوي پسر کوچکتر نشانه مي‌رود و او را حسود مي‌خوانند طولي نمي‌کشد که اوضاع عوض مي‌شود و اين دو برادر چاره‌اي ندارند جز اينکه در مقابل خطري که خانواده را تهديد مي‌کنند با هم متحد شوند.

الک بالدوين در نقش بچه رئيس ، مايل باکشي در نقش تيموتي، برادر هفت ساله بچه رئيس، توبي مگواير در نقش راوي ، استيو بوشمي در نقش فرانسيس ، جيمي کيمل در نقش آقاي تمپلتون و ليسا کودرو در نقش خانم تمپلتون در اين انيميشن صداپيشگي را بر عهده دارند.

4948اثردر دبيرخانه جشنواره «ايران من»

دبير جشنواره «ايران من » گفت: 4948اثر به دبير خانه جشنواره فرهنگي هنري مردم و راديو رسيد.«ايران من» حميدرضا افتخاري دبير جشنواره فرهنگي هنري «ايران من» با اعلام اين خبر گفت: انتخاب آثار تا نيمه دوم آبان ماه ادامه دارد واسامي آثار راه يافته به مرحله داوري نهايي از طريق سايت جشنواره اعلام خواهد شد.

افتخاري با بيان اينکه استقبال خوبي از جشنواره فرهنگي هنري «مردم و راديو »شده گفت: آثار و برنامه هاي خوبي دريافت شده که طبق برنامه ريزي ،آثار قابل پخش در قالب برنامه اي از آنتن راديو ايران پخش خواهد شد.

وي نخستين جشنواره فرهنگي هنري مردم و راديو را با عنوان " ايران من "،عينيت بخشيدن تعامل با مخاطبان و بهره گيري از نظرات مردمي دانسته و گفت:هدف از اين جشنواره تبيين مفاهيم اقتصاد مقاومتي و اقتدار ايران بوده و از ابتکارات راديو ايران در سال اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال محسوب مي شود.

دبير جشنواره فرهنگي هنري «ايران من» ادامه داد: در بخش شنيداري «پادکست»772 اثر ،«گزارش» 121 اثر، «مستند» 198اثر، «طنز»412 ،«آنونس»725 ،«قطعه موسيقي»185 اثر، در بخش غير شنيداري «متن راديويي» 720 اثر،«عکس»132اثر،

«شعر» 640اثر،«داستان»706اثر،«کاريکاتور» 105 اثر و «فضاي مجازي»210 اثر دريافت شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته