جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/08/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5684

 دولتمردان در راه نمايشگاه مطبوعات  

 بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات به غير از رسانه‌ها، ميزبان دولتمردان نيز خواهد بود.

به گزارش ايسنا، بيست‌ و سومين نمايشگاه مطبوعات قرار است ميزبان تعدادي از وزراي کابينه دولت دوازدهم به رياست حسن روحاني باشد و نشست‌هاي خبري براي آنها برگزار کند.

همچنين عباسعلي کدخدايي (سخنگوي شوراي نگهبان)، حجت‌الاسلام محسني‌اژه‌اي (سخنگوي قوه قضاييه) و محمدباقر نوبخت (سخنگوي دولت) در محل برگزاري نمايشگاه امسال نشست‌هاي خبري برگزار مي‌کنند.سال گذشته نيز در بيست و دومين نمايشگاه مطبوعات نشست‌هاي خبري با حضور چهره‌هاي سياسي و برخي دولتمردان برگزار شد که جو رسانه‌اي نمايشگاه را تا اندازه‌اي سياسي کرده بود.

قرار است در پايان بيست‌ و سومين نمايشگاه مطبوعات از غرفه‌هاي برتر حاضر در نمايشگاه بر اساس شش شاخصه اصلي تقدير شود و 300 ميليون ريال براي شش رسانه برتر در حوزه اطلاع‌رساني نمايشگاه مطبوعات که از سوي کميته روابط عمومي انتخاب و تقدير مي‌شوند، در نظر گرفته شده است.

همچنين بر اساس اعلام کميته برگزاري نمايشگاه بيست‌وسوم در پايان از غرفه‌هاي برتر نمايشگاه نيز تقدير خواهد شد.

همچنين طبق تصميم شوراي سياست‌گذاري بيست‌وسومين نمايشگاه مطبوعات قرار است در پايان نمايشگاه از 60 غرفه فعال بر اساس امتياز کسب شده، 20 تا 80 ميليون ريال تقدير شود.بيست‌ و سومين نمايشگاه مطبوعات ميزبان بيش از 600 رسانه خواهد بود که در 10 گروه اصلي و 5 گروه فرعي در مساحتي بالغ بر 13 هزار متر مربع برگزار مي‌شود. در نمايشگاه امسال 100 ماهنامه، 54 هفته‌نامه، 30 دوهفته‌نامه، 20 دوماهنامه، 52 فصلنامه، بيش از 115 رسانه برخط (خبرگزاري و پايگاه خبري)، 70 رسانه غيرسراسري (محلي، منظقه‌اي و استاني) و بيش از 60 روزنامه و موسسه مطبوعاتي حضور دارند.بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات از تاريخ 5 تا 12 آبان‌ ماه در شبستان مصلاي امام (ره) برگزار مي‌شود تا بار ديگر بزرگ‌ترين گردهمايي اهالي رسانه را به مدت هشت روز رقم بزند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته