جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/09/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5707

 رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار شرکت‌کنندگان در اجلاس محبان اهل بيت عليهم‌السلام:
 هر جا به حضور ما در مقابله با استکبار نياز باشد، کمک خواهيم کرد 

حضرت آيت الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در ديدار مهمانان شرکت‌کننده در اجلاس «محبان اهل‌بيت(ع) و مسئله تکفيري‌ها»، اتحاد و همدلي امت اسلامي در شرايط کنوني را از اوجب واجبات دانستند و گفتند: جمهوري اسلامي ايران در مقابل توطئه جبهه استکبار و صهيونيسم براي ايجاد جنگ و نزاع ميان مسلمانان ايستاده و خواهد ايستاد و به اذن پروردگار در اين مبارزه پيروز خواهد شد همانگونه که شجره خبيثه داعش در عراق و سوريه قطع شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري ، رهبر انقلاب اسلامي خاطرنشان کردند: اگرچه داعش در عراق و سوريه به نقطه پايان خود رسيد اما نبايد از کيد و مکر دشمنان غافل بود زيرا امريکا و صهيونيسم و دنباله‌هاي آنها، از دشمني با اسلام دست نخواهند کشيد و ممکن است توطئه اي همچون داعش و امثال آن را درمنطقه اي ديگر طراحي و اجرا کنند.

لزوم هوشياري مقابل مكر امريكا و توطئه راه اندازي داعش و امثال آن در منطقه اي ديگر

حضرت آيت الله خامنه اي با تأکيد بر اينکه نمي توان دشمن را ناديده گرفت و بايد بيدار و هوشيار بود، افزودند: يکي از اقتضائات اين بيداري، محبت و برادري ميان امت اسلامي است و لازمه اين محبت نيز مقابله با عواملي است که صراحتاً با دنياي اسلام دشمني و يا به دشمنان اسلام کمک مي کنند.

ايشان، حب اهل بيت عليهم السلام را يکي از زمينه هاي مناسب براي ايجاد وحدت و همدلي ميان مسلمانان دانستند و گفتند: مهمترين وظيفه محبان اهل بيت عليهم السلام در کشورهاي مختلف، آگاهي بخشي به مسلمانان درخصوص حقايق دنياي اسلام و ايجاد روحيه بيداري و هوشياري در قبال توطئه ايجاد اختلاف در درون امت اسلامي است.

رهبر انقلاب اسلامي، مسلمانان در کشورهاي مختلف را يک واقعيت تحميل‌شده بر جبهه استکبار و کفر برشمردند و خاطرنشان کردند: دنياي اسلام امروز مي تواند مقابل کفر و استکبار بايستد و نظام اسلامي در ايران که به دنبال تحقق کامل شريعت اسلامي است، وسيله پيروزي بر دشمنان اسلام خواهد بود.

حضرت آيت الله خامنه اي با اشاره به حدود 40 سال توطئه و فشار و تحريم از جانب امريکا و صهيونيسم بر ضد نظام اسلامي، گفتند: با وجود همه اين فشارها، جمهوري اسلامي ايران به لطف خداوند، پيشرفت‌هاي شگرفي داشته و با کمال قدرت و قوت در مقابل جبهه استکبار ايستاده است و با صراحت اعلام مي کنيم جمهوري اسلامي ايران در هر جايي که براي مقابله با کفر و استکبار، نياز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بيان اين موضوع ملاحظه هيچ‌کس را نمي‌کنيم.

رهبر انقلاب اسلامي، موضوع فلسطين را مسئله اول دنياي اسلام خواندند و افزودند: کليد غلبه بر دشمنان اسلام، مسئله فلسطين است زيرا جبهه کفر و استکبار و صيهونيسم با غصب کشور اسلامي فلسطين، آن را به پايگاهي براي ايجاد اخلال در امنيت کشورهاي منطقه تبديل کرده‌اند و بايد با غده سرطاني اسرائيل مقابله کرد.

روز بازگشت فلسطين به مردم آن ، ‌روز جشن دنياي اسلام است و براي آن روز تلاش مي كنيم

حضرت آيت الله خامنه اي، هدف اصلي دشمنان از اختلاف افکني و نزاع ميان مسلمانان را، ايجاد حاشيه امن براي رژيم صهيونيستي برشمردند و گفتند: اميدواريم روزي فرا برسد که مردم فلسطين مالک سرزمين خود شوند و آن روز، روز جشن وعيد دنياي اسلام خواهد بود.

ايشان تأکيد کردند: روزي که فلسطين به مردم فلسطين برگردد، ضربه واقعي به کمر استکبار وارد خواهد شد و ما براي آن روز، تلاش خواهيم کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته