جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/09/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5707

 برگزاري نشست تامين آب شهرهاي گرگان، گنبد و علي‎آبادکتول  

 گرگان-قهرمان

شانزدهمين نشست کميته بحران شهرهاي گرگان، گنبد و علي‎آبادکتول با حضور معاون بهره‎برداري آبفا گلستان، مديران مناطق گرگان، گنبد، علي‎آبادکتول و جمعي از کارشناسان شرکت برگزار شد.مهيار خسروي در گفتگو با پايگاه خبري اين شرکت افزود: اين نشست با هدف بررسي مسائل و مشکلات آبرساني شهرهاي مذکور و به منظور برنامه‎ريزي درراستاي مديريت تامين آب در اين شهرها برگزار شده است.

خسروي با تاکيد بر اينکه به لحاظ برداشتهاي بي‏رويه از سوي بخش کشاورزي، عملاً ظرفيت چنداني براي توسعه ميادين بهره‎برداري باقي نمانده است اعلام داشت: بهترين و موثرترين راهکار براي جبران کمبود آب موردنياز در شهرهاي ياد شده مطالعات و ارائه راهکارهاي اجرايي جهت کاستن از مقادير هدررفت آب مي‏باشد که يکي از مهمترين آنها حذف شبکه‏هاي فرسوده فلزي توزيع آب در بافت قديم شهر و اصلاح و بازسازي آنهاست و همچنين اصلاح انشعابات فرسوده قديمي بايد در دستور کار مناطق قرار گيرد.

وي همچنين از مديران شهرهاي ياد شده درخواست کرد درراستاي پايش هرچه دقيقتر و کاهش ريسک سرقت آب، نسبت به تجهيز ورودي و خروجي خطوط انتقال آب طولاني موجود در خارج از شهرها به کنتورهاي الکترومغناطيس اقدام نمايند.

خسروي عنوان نمود: از اين پس بايست بررسي روند تغييرات آبدهي چاهها و پايش منابع تامين در شهرهاي گرگان، گنبد و علي‎آباد بصورت روزانه انجام شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته