جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/09/04 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5707

 آمار فروش فيلم هاي در حال اكران 

 در ميان آثار اکران شده از صبح چهارشنبه (1 آذر) فيلم سينمايي «قاتل اهلي» مورد توجه مخاطب قرار گرفت و در تهران و اکران محدود شهرستان به فروش 225 ميليون ظرف 2 روز رسيد.

به گزارش فارس، احمد مختاري مديردفتر پخش هدايت فيلم درباره فروش فيلم‌هاي اين دفتر گفت: فيلم «ثبت با سند برابر است» در تهران ظرف دو روز چهارشنبه و پنج شنبه به فروش 120 ميليون تومان رسيدو در شهرستان به صورت محدود و تنها در 10 سالن به نمايش در آمد که فروش آن به 30 ميليون تومان رسيد و در کل فروش فيلم به 150 ميليون تومان رسيد. وي ادامه داد: فيلم «خانه دختر» در تهران به فروش 1 ميلياردو 854 ميليون و در شهرستان به فروش 930 ميليون تومان دست يافت که فروش کل فيلم تاکنون به رقم 2 ميلياردو 784 ميليون تومان رسيد.فيلم «ملي و راه هاي نرفته اش» در تهران به فروش 1 ميلياردو 520 ميليون تومان و در شهرستان به فروش 560 ميليون تومان رسيد که در کل فروش فيلم به رقم 2 ميليارد و 80ميليون تومان رسيد.

حبيب اسماعيلي مدير عامل دفتر پخش رسانه فيلمسازان مولود درباره فروش فيلم «غيرمجاز» گفت : فيلم هم اينک به فروش 210 ميليون تومان در تهران و شهرستان رسيده است.

علي سرتيپي مديرعامل دفتر پخش فيلميران درباره فروش فيلم هاي اين دفتر گفت: فيلم سينمايي «قاتل اهلي» در تهران و شهرهاي اصفهان، شيراز و مشهد اکران شد که با توجه به اکران محدود در شهرستان ها فيلم ظرف دو روز به رقم فروش 225 ميليون تومان رسيد و از امروز صبح شنبه در شهرهاي خوزستان، گيلان، مازندران و... اکران خواهد شد.

وي ادامه داد: فيلم سينمايي «زرد» همچنان با اقبال مخاطب روبرو است و هم اينک فروش فيلم به 5 ميليارد و220ميليون تومان رسيد.

منوچهر زبردست مديرعامل دفتر پخش سبحان گستر درباره فروش فيلم «خفه گي» گفت: همچنان فيلم با اقبال مخاطب مواجه است و فروش فيلم به رقم 3 ميليارد و 770 ميليون تومان رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته