جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/09/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5715

 خبر هنري 

 تمديد کنسرت «شجريان و پورناظري‌ها»

کنسرت «همايون شجريان و تهمورس و سهراب پورناظري» براي شب‌هاي هجدهم، نوزدهم، بيست و هفتم و بيست و هشتم آذرماه تمديد شد.

به گزارش ايلنا، همايون شجريان و برادران پورناظري در اين کنسرت منتخبي از آلبوم‌هاي رگِ خواب، نه فرشته‌ام نه شيطان و آرايش غليظ را در کنارِ تعدادي قطعه‌ي جديد که تا پيش از اين شنيده نشده است اجرا مي‌کنند.

از جمله قطعاتِ اين برنامه مي‌توان به آهاي خبردار، ابر مي‌بارد، کولي، چرا رفتي، خوب شد، دل به دل، حصار، آرايش غليظ و … اشاره کرد.

در کنسرت‌هاي «ايران من» با آواز «همايون شجريان»، تهمورس پورناظري (تار و سه‌تار) و سهراب پورناظري (کمانچه و سه‌تار) مي‌نوازند و آزاد ميرزاپور با نواختن (بربت و سه‌تار)، حسين رضايي‌نيا (سازهاي کوبه‌اي)، آيين مشکاتيان (سازهاي کوبه‌اي)، آرشاک زهاکيان (کلارينت و دودوک)، بهنام ابوالقاسم (پيانو)،‌تيناجامه‌گرمي (ويولونيک)،‌ امين عطايي (ويولون يک)،‌ نيما زاهدي (يولون دو)، آرمان گريگوريان (ويولون دو)، آرمن گاسپاريان (ويولا)، نيلوفر سهي (ويولا)، نگار نواراد (ويولون‌سل)، آتنا اشتياقي (ويولون‌سل)، نارک گاسپاريان (ويولون‌سل)، واردان آراکليان (گيتار بيس)، هادي اسماعيلي (کنترباس)، شيده شکرابي (چنگ) آنها را همراهي مي‌کنند.

آخرين فعاليت اين گروه، اجراي کنسرت- نمايش سي» در تابستانِ سال جاري در مجموعه‌ي فرهنگي و هنري سعدآباد بود که سالِ ديگر براي دومين بار در تهران و اولين بار در تعدادي از شهرستان‌هاي کشور از جمله شيراز روي صحنه خواهد رفت.

معرفي هيات انتخاب بخش مستند جشنواره فيلم فجر

هيات انتخاب فيلم هاي مستند بخش سوداي سيمرغ سي و ششمين جشنواره فيلم فجر معرفي شد.

با حکم ابراهيم داروغه زاده دبير سي و ششمين جشنواره فيلم فجر، محمد آفريده، حبيب احمدزاده و فرهاد مهرانفر انتخاب آثار مستند بخش سوداي سيمرغ اين دوره از جشنواره را برعهده خواهند داشت.

اعضاي هيات انتخاب مستند، از بين فيلم هاي مستند متقاضي، ده اثر را انتخاب مي کنند تا مورد بازبيني هيات انتخاب فيلم هاي سوداي سيمرغ قرار بگيرد.

در اين دوره، قرار است براي اولين بار آثار مستند در بخش سوداي سيمرغ جشنواره فيلم فجر مورد ارزيابي بگيرد.

سي و ششمين جشنواره فيلم فجر به دبيري ابراهيم داروغه زاده برگزار خواهد شد.

همكاري دوباره «مايکل بي.جردن» با برادران وارنر

مايکل بي. جردن بازيگر درام ورزشي «کريد» و همچنين فيلم ابرقهرماني «پلنگ سياه» قصد دارد به زودي در جديدترين پروژه سينمايي استوديو برادران وارنر به نام «تنها بخشش» (Just Mercy) مقابل دوربين برود.به نوشته اسکرين رنت، فيلمبرداري اين پروژه از اوايل 2018 آغازمي شود و بعد از آن بلافاصله، بازيگر 30 ساله هاليوود در دنباله جديد «کريد» در نقش قبلي‌اش – فرزند آپولو کريد، حريف قدر راکي بالبوا – ظاهر خواهد شد.

طبق تقويم اکران برادران وارنر، قسمت دوم «کريد» از 21 نوامبر 2018 آماده اکران مي‌شود اما هنوز معلوم نيست با توجه به زمان فيلمبرداري پروژه، برنامه‌ريزي براي اکران آن به موقع پيش برود.دستين کرتون کارگردان «موقتي 12» (Short Term 12) کارگرداني و نويسندگي «تنها بخشش» را به همراه اندرو لنهام بر عهده دارد. جردن نيز با مشارکت جيل نتر، تهيه‌کنندگي فيلم را هم بر عهده گرفته است.

اين پروژه سينمايي با اقتباس از کتابي تحت عنوان «تنها بخشش: داستان عدالت و رستگاري» ساخته خواهد شد که ماجراي واقعي برايان استيونسون وکيل جوان و بااستعدادي را به تصوير مي‌کشد؛ کسي که دفاع از قشر ضعيف جامعه امريکا را بر عهده دارد و در راه برقراري عدالت در يک نظام قضايي پرنقص دست از مبارزه نمي‌کشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
اقتصادي
انرژي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته