جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/05/24 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - چهارشنبه نسخه شماره 2835

 مدير عامل ايرانسل خبر داد:
 پايان مردادماه; اتمام مهلت براي تدوين آيين نامهMMS  

مديرعامل شرکت ايرانسل درباره ارائه  سريس MMS که چندي پيش ارائه  آن به دليل تدوين آيين نامه مربوطه به دستور سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي متوقف شده بود، گفت: مدت زمان سه ماه رو به پايان است و اميدواريم پس از اين مدت يعني پايان مردادماه جاري اين سازمان آيين نامه  مربوطه را اعلام کند تا بتوانيم اين سرويس را مانند گذشته در اختيار مشترکان قرار دهيم.
عليرضا قلمبر دزفولي در گفت وگو با ايسنا، اظهار کرد: تعداد مشترکان فعال در شبکه اپراتور دوم تلفن همراه به سه ميليون مشترک رسيده است که از اين تعداد 80 درصد مشترکان سيم کارت هاي اعتباري و 20 درصد مشترکان سيم کارت هاي دائمي  هستند همچنين تاکنون 217 شهر تحت پوشش شبکه  ايرانسل قرار گرفته اند.
وي درباره علت اين که چرا هنوز برخي از مشترکان ايرانسل سيم کارت هاي هديه خود را دريافت نکرده اند، تصريح کرد: از نيمه خردادماه سال جاري، اعلام کرديم کساني که پس از اين تاريخ سيم کارت خريداري و در شبکه فعال مي کنند، يک سيم کارت هديه دريافت خواهند کرد; بر اين اساس شرکت ايرانسل حداکثر بعد از دو روز از فروش اين سيم کارت ها، سيم کارت هديه را براي توزيع به مشترکان در اختيار شرکت پست قرار داد.
وي ادامه داد: شرکت پست در اولين روزهاي آغاز اين طرح به دليل تلاقي توزيع اين سيم کارت ها با توزيع کارت هوشمند سوخت، با مشکل در توزيع اين سيم کارت ها مواجه شد و علت تاخير در توزيع اين سيم کارت ها را اين مساله عنوان کرد.
دزفولي افزود: تقريبا از يک ماه پيش سعي کرديم با برگزاري جلساتي به طور روزانه با مسوولان شرکت پست اين مشکلات را رفع کنيم، بر اين اساس در در آخرين گزارشي که شرکت پست به ما اعلام کرده است; اکثر سيم کارت هاي هديه را به مشترکان تحويل داده اند. اما تعدادي از اين سيم کارت ها عودت داده شده است که آن هم به اين دليل بود که پس از دو بار مراجعه به درب منازل اين مشترکان فرد مورد نظر براي دريافت سيم کارت حضور نداشته و يا آدرس پستي مشترک صحيح نبوده است.
وي خاطرنشان کرد: اطلاعات اين مشترکان از شرکت پست اخذ شده و با ارسال SMS به اين مشترکان اطلاع مي دهيم که دقيقا سيم کارت هديه خود را از کدام واحد پستي دريافت کنند و يا مشترکان ديگري که به هر دليل سيم کارت هديه خود را دريافت نکرده اند مي توانند شماره سيم کارت مورد نظر را به شماره 138 پيام کوتاه کنند تا از وضعيت آن مطلع شوند.
مديرعامل ايرانسل، درباره اين که چرا وقتي مشترکي که بخواهد سيم کارت از نمايندگي هاي ايرانسل خريداري کند، در همان جا سيم کارت هديه به وي تحويل داده نمي شود، افزود: با توجه به اين که ممکن بود برخي از مشترکان نتوانند با مراجعه به محل تهيه سيم کارت، سيم کارت هديه خود را دريافت کنند از اين رو تصميم گرفتيم توزيع اين سيم کارت ها را به شرکت پست که بزرگ ترين مرکز توزيع در کشور است بسپاريم اما اين امر با تاخيراتي مواجه شد.
مديرعامل ايرانسل در پايان عنوان کرد: در دوره جديد در جشنواره هايي که در شهرهاي مختلف برگزار مي کنيم سيم کارت هاي هديه را در آن همان مکان خريد سيم کارت تحويل متقاضيان مي دهيم. همچنين اميدواريم تا شرکت پست در طرح هاي آينده مشکلات خود را رفع کند تا ديگر مشکلي براي مشترکان ايرانسل بوجود نيآيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته