جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/09/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 5723

 خبـــرنامه 

 پائوک؛ مشتري جديد انصاري‌فرد

باشگاه مطرح يوناني براي دومين سال متوالي به دنبال جذب مهاجم ايراني است.باشگاه پائوک تسالونيکي سال گذشته پس از مذاکره با مدير برنامه‌هاي کريم انصاري‌فرد و مهياشدن براي پرداخت 400 هزار يورو به همتايان خود در پانيونيوس قصد جذب اين مهاجم ايراني را داشت اما انصاري‌فرد تصميم گرفت تا راهي تيم المپياکوس آتن شود. اما يک سال پس از آن نيز همچنان تيم پائوک به دنبال تقويت خط حمله خود و جذب کريم انصاري‌فرد است.

انصاري‌فرد که تا سال 2019 ميلادي با تيم المپياکوس قرارداد رسمي دارد، تاکنون بهترين عملکرد را در بين مهاجمان اين تيم مطرح يوناني داشته است. باشگاه پائوک در صورت تصميم قطعي براي انتقال کريم انصاري‌فرد، بايد مبلغ هنگفتي را به همتاي المپياکوسي‌ خود جهت دريافت رضايت‌نامه اين ملي‌پوش ايراني پرداخت کند.

2 استقلالي ديگر در راه اصفهان

تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان به دنبال جذب دو بازيکن پيشين استقلال است.

هاشم بيک‌زاده به همراه احمد آل‌نعمه و محسن بنگر خواهان جدايي از تيم نفت تهران شده‌اند. برهمين اساس شنيده مي‌شود مقصد آينده هاشم بيک‌زاده بعد از جدايي از نفت تيم ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود. با توجه به اينکه بيک‌زاده پيش از اين در تيم‌هاي استقلال و سپاهان شاگرد امير قلعه‌نويي بوده و رابطه‌ خوبي هم با سرمربي کنوني ذوبي‌ها دارد، ظاهراً به دنبال آن است که در نيم‌فصل دوم ليگ هفدهم با پيراهن ذوبي‌ها به ميدان برود.

ميلاد فخرالديني هم که سابقه‌ پوشيدن پيراهن استقلال را دارد، بعد از فسخ قرارداداش با گسترش فولاد، از تيم‌هاي ذوب‌آهن و مشکي‌پوشان خراسان پيشنهاد دارد که با توجه به حضور قلعه‌نويي در اصفهان، ممکن است او هم راهي اين تيم اصفهاني شود.

ملي‌پوش سابق بسکتبال وارد عرصه انتخابات شد

ملي‌پوش سابق بسکتبال ايران و رييس هيات استان اصفهان به جمع نامزدهاي انتخابات اين فدراسيون اضافه شد.

‌ ثبت‌نام از نامزدهاي انتخابات فدراسيون بسکتبال ادامه دارد و سه مدير ديگر وارد عرصه رقابت شدند که در ميان آنها جواد داوري ملي‌پوش سابق بسکتبال ايران و رييس هيات استان اصفهان نيز حضوردارد. به جز داوري که چهاردهمين نفر ثبت نام کرده در انتخابات بود، مازيار ناظمي، محمدحسين جعفري انصاري، کرم الله علي مرادي ، رامين طباطبايي ، حسن ميرزا آقابيک ، محمد رضاعلي ، يوسفي صادقلو ، حميد گراميان، نعيمه ظفر، داريوش سليمي، مازيار صبحي، همايون ايزدپناه و مهرداد هاشمي نيز براي انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند.

بيت سعيد از استقلال جدا شد

حسن بيت سعيد، مهاجم تيم فوتبال استقلال قراردادش را با اين تيم فسخ کرد و به طور رسمي از جمع استقلالي‌ها جدا شد.

گفته مي‌شود اين بازيکن پيشنهادي از قطر دارد و شايد ادامه‌ فوتبالش را در اين کشور دنبال کند. هر چند که گزينه اصلي او براي بازي کردن در ايران باشگاه فولاد خوزستان است.

از يعقوب کريمي به عنوان گزينه بعدي جدايي از استقلال نام برده مي‌شود.

پوتين:

آمريکا درباره ورزش روسيه شايعه‌پراکني مي‌کند

رييس‌جمهور روسيه مقامات امنيتي آمريکا را متهم کرد که به گريگوري رودچنکف، رشوه داده‌اند تا اطلاعاتي درباره دوپينگ در کشور روسيه را منتشر کند.

به‌ گزارش سايت Inside the games، ولاديمير پوتين در کنفرانس خبري سالانه‌اش بار ديگر آمريکا را متهم کرد به دلايل سياسي عليه ورزش روسيه شايعه پراکني کرده است.

رودچنکف، رييس پيشين آزمايشگاه مسکو اطلاعاتي درباره دوپينگ روسيه منتشر کرد که باعث محروميت روسيه از مسابقات مختلف ورزش شد.

اطلاعاتي که درباره دوپينگ سازمان يافته روسيه در المپيک زمستاني سوچي منتشر شد باعث شد 31 ورزشکار اين کشور از المپيک زمستاني 2018 محروم شوند.

پوتين درباره رودچنکف، اظهار کرد: او تحت کنترل سرويس‌هاي امنيتي آمريکا است. معلوم نيست چه دارويي به او مي‌دهند که هر چيزي آن‌ها نياز دارند مي‌گويد.

پيشنهاد وسوسه‌انگيز استقلال به بازيکن پارس جنوبي

شنيده مي‌شود استقلالي‌ها با پيشنهادي قابل توجه بازيکن تيم پارس جنوبي را وسوسه کرده‌اند.در حالي که هنوز چند روزي به شروع زمان قانوني نقل‌و‌انتقالات نيم فصل باقي مانده، تيم‌ها مذاکرات خود را با بازيکنان مدنظرشان آغاز کرده‌اند.

در همين خصوص شنيده مي‌شود اخيرا باشگاه استقلال با پيشنهادي جالب توجه اميد سينک را وسوسه کرده است. گويا مبلغ اين پيشنهاد براي نيم فصل آنقدر اغوا کننده بوده که سينک را مجاب به تصميم‌گيري در اين خصوص کرده است.

بر اساس اين شنيده‌ها اين بازيکن قصد دارد منتظر پرداختي‌هاي نيم فصل توسط مسئولان باشگاه پارس جنوبي جم بماند و در صورتي که 20 درصد قرارداد بازيکنان تا پايان هفته به حساب آنها از جمله وي واريز نشود، با استقلالي‌ها وارد مذاکره جدي شود.

چيني‌ها آينده ماسکرانو در بارسلونا را مبهم کردند

يک تيم چيني خواهان به خدمت گرفتن ستاره خط دفاعي بارسلونا شده است.

تيم هبه چين با قراردادي ساليانه 6 ميليون يورو درخواست جذب ماسکرانو را داده است درخواستي که هنوز با پاسخي از سوي مدافع با تجربه بارسلونا مواجه نشده است.

با اين شرايط آينده ماسکرانو در نيوکمپ مبهم مي‌شود و ممکن است اين ستاره آرژانتيني راهي شرق آسيا شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
دانستني ها
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته