جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/10/04 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5730

 بروز عوارض مغز و اعصاب با افزايش ترشحات جنسي  

 هورمون هاي جنسي و اسيدهاي چرب و استروئيد ها هم در اثر فعاليت هاي بدني و مغزي و روحي نيز به انرژي قابل تبديل مي باشند و افرادي که بيشتر داراي فعاليت بدني و مغزي مي باشد کمتر داراي گرايش جنسي مي باشند و کمتر به انحراف کشيده مي شوند و در زمان پيري و بازنشستگي نيز ممکن است کم کاري بدن باعث مشکلات ديگر گردد.

افزايش ترشحات جنسي در اثر بيکاري ممکن است عوارض براي مغز و اعصاب بوجود آورد که اين مسئله را مي توان با انواع فعاليت هاي بدني و ورزش از بين ببرد که ورزشکاران داراي گرايش جنسي کمتر مي باشند.

بزرگ شدن غدد پروستات، ورم کليه و مشکلات کبدي و ديگر التهاب ها در اعضاي داخلي ممکن است در اثر افزايش ترشحات جنسي باشد که با انواع فعاليت ها اين مشکلات کاهش ميابد و اعمال جراحي در اين زمينه تسکين موقتي براي فرد مي باشد.

گرچه مصرف انواع ترکيبات ترش و اسيدي ترشحات جنسي را کاهش مي دهد ولي مصرف بيش از اندازه اين ترکيبات ضايعاتي را در مفاصل و عضلات و اعضاء داخلي بوجود مي آورد که ترميم آن براحتي قابل انجام نمي باشد و جديداً از اعضاي مصنوعي بهره گيري مي شود.

توجه به رژيم غذايي و فعاليت اعضاي بدن و دفع مواد زائد بطور مرتب از بدن باعث جلوگيري از ذخيره زياد ترکيبات جنسي در بدن مي شود و کمتر اشکالات اجتماعي از آن ظاهر مي گردد و براي کسانيکه اعمال جنسي بطور مستمر عادت مي شود بايد با فعاليت هاي بدني آنها را محدود کرد که عوارض اعمال جنسي زياد موجب کوتاهي عمر و انواع بيماري ها مي شود.

تهيه و تنظيم : محمد تقي اشتري دليوند


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته