جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/10/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5734

 معرفي برگزيدگان ششمين جشنواره تئاتر شهر 

 مراسم اختتاميه ششمين جشنواره تئاتر شهر با حضور شهردار تهران ، رئيس سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، مدير کل هنرهاي نمايشي ، مسئولان و چهره هاي فرهنگي و هنري کشور و هنرمندان پيشکسوت تئاتر و شرکت کنندگان جشنواره در سالن اصلي پرديس تئاتر تهران برگزار شد

به گزارش آفرينش ،اين مراسم با حضور محمدعلي نجفي، محمود صلاحي، علي مرادخاني، مهدي شفيعي، پيمان شريعتي ، مجيد رجبي معمار، داريوش اسد زاده، مرضيه برومند، ايرج راد، اصغر همت، مجيد قناد، مريم معترف، امير نصيربيگي ، جهانگير الماسي، اردشير صالح پور، حسين باستاني، گوهر خيرانديش، حميدرضا نعيمي ، کريم اکبري مبارکه ، حميد مظفري حسين محب اهري و تمامي اهالي تئاتر جشنواره تئاتر شهر آغازشد.

اعلام نتايج و معرفي برگزيدگان جشنواره ششم

آرا هيئت داوران بخش مسابقه نمايشنامه‌نويسي ششمين جشنواره تئاتر شهر

تقدير ويژه شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به نياز اسماعيل‌پور براي نمايشنامه «مي‌رسم با تو به خانه»

تقدير ويژه شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به سعيدرضا خوش‌شانس براي نمايشنامه «روياي کولي آشفته»

جايزه سوم شامل جايزه نقدي و لوح تقدير به آقاي مسعود صرامي براي نمايشنامه «آخر دنيا»

جايزه دوم شامل جايزه نقدي و لوح تقدير به آقاي مهدي ميرباقري براي نمايشنامه «کارما» و آقاي مهدي ايوبي براي نمايشنامه «مادر خانه»

جايزه اول شامل تنديس جشنواره و ديپلم افتخار و جايزه نقدي به آقاي محمدرضا قلي پور براي نمايشنامه «تروکاژ»

آراي هيئت داوران بخش مسابقه کودک و نوجوان ششمين جشنواره تئاتر شهر

بخش نمايشنامه:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به خانم‌ زيبا برجي فلاح براي نمايشنامه "رد پاي ني ني نو"و آقاي محمود بهادري براي نمايشنامه"بز زنگوله پا"

برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به خانم سبا سليماني براي نمايشنامه «سفر به آينده»

برگزيده طراحي لباس:

جايزه اين بخش به خانم سهيلا جوادي براي نمايش سفر به آينده و برگزيده اين بخش به خانم فاطمه نمازي براي نمايش جادوگر بيکار

برگزيده ساخت عروسک:

جايزه اين بخش به خانم سميرا يزدان‌پژوه براي نمايش نمايش مزه دروغ تلخه و برگزيده اين بخش به خانم فاطمه عباسي براي المر فيل رنگي رنگي.

برگزيده گريم و ماسک:

حسين تبريزي براي نمايش هاي شاهزاده و خرس و بزک زنگوله پا

بازيگر کودک برگزيده:

جايزه اين بخش به آقاي اميرمهدي ملکي براي نمايش روياهاي کودکانه .

برگزيده طراحي لباس:

جايزه اين بخش به خانم سهيلا جوادي براي نمايش سفر به آينده و برگزيده اين بخش به خانم فاطمه نمازي براي نمايش جادوگر بيکار

برگزيده موسيقي:

جايزه اين بخش به آقاي پويا و شهريار ستاره براي نمايش سفر به آينده و برگزيده اين بخش به آقاي سهند بهادري براي بزک زنگوله پا

بازيگري زن:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به خانم‌ مينا مقامي براي بازي در نمايش "بزک زنگوله پا"و خانم ماندانا عبقري براي بازي در نمايش"شاهزاده و خرس"

برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به خانم سبا سليماني براي بازي در نمايش «سفر به آينده»

بازيگري مرد:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به آقاي بهمن داداشي براي بازي در نمايش "ردپاي ني ني نو"و آقاي اميرمحمد انصافي براي بازي در نمايش"بزک زنگوله پا" برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به آقاي محمد عبدي براي بازي در نمايش «سفر به آينده»

کارگرداني:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به خانم‌ شيرين کاشفي براي کارگرداني نمايش "بزک زنگوله پا" و خانم زيبا برجي فلاح براي کارگرداني نمايش"ردپاي ني ني نو" برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به آقاي محمد عبدي براي کارگرداني نمايش «سفر به آينده»

آراي هيئت داوران بخش مسابقه صحنه اي ششمين جشنواره تئاتر شهر

نمايشنامه:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به آقاي حسين پيرعلي براي نمايشنامه "هويت"و آقاي کيوان ميرمحمدي براي نمايشنامه"جي" برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به آقاي ابوالفضل شاه کرم براي نمايشنامه «سانتي متر»

برگزيده بخش طراحي صحنه روح اله امامي براي نمايش رابطه

برگزيده بخش طراحي لباس پگاه ترکي براي نمايش خنکاي ختم خاطره

برگزيده بخش طراحي نور حميد سلامي براي نمايش زمستان

برگزيده بخش طراحي صدا علي کلانتري براي نمايش فکت

بخش بازيگري زن:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به خانم‌ نيلوفر وهاب زادگان براي بازي در نمايش "فالش خواني در چهارراه فخر آباد"و خانم مونا سهراب حقيقت براي بازي در نمايش"خنکاي ختم خاطره" و مرضيه موسوي براي بازي در نمايش "خنکاي ختم خاطره"برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به خانم تکتم رسول زاده براي بازي در نمايش «زمستان»

بخش بازيگري مرد:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به آقاي محمدرضا ايمانيان براي بازي در نمايش "خنکاي ختم خاطره" و آقاي محمد نژاد براي بازي در نمايش"زمستان" و هادي احمدي براي بازي در نمايش "فالش خواني در چهارراه فخرآباد" برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به آقاي عطا عمراني براي بازي در نمايش
«شرم و دغدغه»

برگزيدگان بخش کارگرداني:

جايزه اين بخش شامل لوح تقدير و جايزه نقدي به آقاي حامد ادواي براي کارگرداني نمايش "خنکاي ختم خاطره" و آقاي محمد امين رحيمي نياکان و محمد نژاد براي کارگرداني نمايش"زمستان" برگزيده اين بخش شامل تنديس جشنواره، ديپلم افتخار و جايزه نقدي به آقاي ابوالفضل شاه کرم براي کارگرداني نمايش «سانتي متر»

جايزه ويژه هيئت داوران به نمايش ژيلت

تقدير ويژه داوران به نمايش افسانه دختر ننه ماهي.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته