جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/10/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5747

 رئيس ستاد ازدواج دانشجويي:
 تمديد مهلت ثبت‌نام ازدواج دانشجويي  

 رئيس ستاد ازدواج دانشجويي کشور با بيان اينکه تا کنون حدود 14 هزار زوج در بيست و يکمين دوره مراسم ازوداج دانشجويي ثبت‌نام کرده‎اند، گفت: مهلت ثبت‌نام تا 30 بهمن ماه 96 تمديد شد.حجت‏الاسلام محمد خادمي در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار ثبت‌نام بيست و يکمين مراسم ازدواج دانشجويي تاكنون گفت: تا صبح روز شنبه 23 دي ماه 14 هزار زوج دانشجو و حدود 500 زوج از اساتيد، در بيست و يکمين مراسم ازدواج دانشجويي ثبت‌نام کرده‎اند.

وي ادامه داد: پيش‎‏بيني ما اين است که تا پايان دوره ثبت‏نام، تعداد 20 هزار زوج دانشجو در اين دوره ثبت‌نام کنند.رئيس ستاد ازدواج دانشجويي کشور خاطرنشان کرد: به درخواست دانشگاهيان مهلت ثبت‌نام بيست و يکمين دوره ازدواج دانشجويي تا تاريخ 30 بهمن ماه 96 تمديد شد.

وي ادامه داد: در بيست و يکمين دوره ازدواج دانشجويي امسال مزدوجين دانشجويي که از اول مهرماه 95 تا اول دي ماه 96 ازدواج کرده‎اند مي‏توانند در اين طرح ثبت‌نام کنند. اين افراد مي‏توانند با ورود به سامانه ازدواج دانشجويي و مشاهده مدارک لازم جهت ارائه آن به دفاتر نهاد رهبري در دانشگاه‌ها در اين مراسم ثبت‌نام کنند.

ثبت‌نام بيست و يکمين دوره ازدواج دانشجويي از اول دي ماه آغاز شده و 30 دي ماه 96 آخرين مهلت ثبت‌نام اعلام شده بود که به درخواست دانشگاهيان تمديد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته