جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/10/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5749

 معاون وزير راه و شهرسازي:
 لزوم ايجاد تقاطع غيرهم‌سطح در محدوده سه‌راهي مهرآباد رودهن 

 دماوند- صادقعلي

معاون وزير راه و شهرسازي از لزوم ايجاد تقاطع غيرهم‌سطح در محدوده سه‌راهي مهرآباد رودهن خبر داد و گفت: راه روستايي محور مواصلاتي صالح‌آباد-کيلان به راه فرعي ارتقاء مي‌يابد. داوود کشاورزيان در گفتگو با خبرنگار آفرينش با اشاره به بازديدهاي صورت گرفته از محورهاي مواصلاتي شهرستان دماوند اظهار کرد: اولين بازديد ما از سه‌راهي مهرآباد در قسمت بعد از کمربندي رودهن بود که اين منطقه نسبتا شلوغ و پرتراکم است و شايد نياز به ايجاد تقاطع غيرهم‌سطح در آنجا وجود داشته باشد.

وي افزود: ظاهرا طرحي در اين خصوص در گذشته تهيه شده بود که اداره کل راهداري استان تهران بايد آن را مورد مطالعه قرار داده که پس از نهايي‌شدن به اجراي آن خواهيم پرداخت. معاون وزير راه و شهرسازي ادامه داد: همچنين در بازديدي از جاده ايوانکي مشاهده شد که در بخشي از مسير کيلان نياز به بازسازي دارد و با توجه به اينکه اين محور جزء رديف‌هاي در دست احداث توسط شرکت ساخت و توسعه راه‌ها است طبيعتا اصل کار را بايد اين شرکت انجام شود.کشاورزيان اضافه کرد: در اين خصوص توافقي در مورد بخشي از کار که در حوزه اداره کل راهداري استان تهران قرار دارد انجام شده تا قسمت‌هايي که نياز به بازسازي دارد مدنظر قرار گيرد. وي در مورد محور صالح‌آباد به سمت کيلان خاطرنشان کرد: در حال حاضر اين مسير به صورت روستايي و با ضوابط راه روستايي است که در اين خصوص تصميم بر آن شد که راه مذکور با اعمال ضوابط به راه فرعي ارتقاء يابد تا بتوانيم آن را در حد راه فرعي بهسازي کنيم.

معاون وزير راه و شهرسازي تصريح کرد: درخصوص تعريض محور مواصلاتي کيلان به آبسرد تصميمي اتخاذ نگرديد، زيرا اين مسير جزء پروژه آبسرد به سمت ايوانکي قرار دارد و در دستور کار شرکت ساخت و توسعه راه‌ها مي‌باشد. کشاورزيان درخصوص جاده هومند آبسرد گفت: شهرداري آبسرد درخواستي مبني بر واگذاري جاده هومند به اين نهاد دارد که با توجه به ساخت آن توسط شهرداري، بايد بررسي‌هاي نهايي در اين زمينه صورت گيرد تا پس از جمع‌بندي دستور نهايي صادر گردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته