جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/11/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5773

 نهادهاي مالي 

 استقبال بانک ايران زمين از جوانان توانمند و صاحب ايده در حوزه ديجيتال

بانک ايران زمين - عضو هيات مديره بانک ايران زمين گفت: براي من به عنوان يکي از اعضاي هيئت مديره بسيار ارزشمند است که اين پيام را به تمام جوانهاي کشور بدهيم که در نظام بانکي تحولاتي در حال صورت گرفتن است و باب بانک ايران زمين به عنوان يک بانک پيشرو در حوزه ديجيتال بر روي جوان هايي که توانمند و صاحب ايده مي باشند باز است.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک ايران زمين ،دکتر قرباني عضو هيات مديره بانک ايران زمين اظهار کرد: امروزه جامعه بشري در مسيري گام بر مي دارد که تمام ابعاد زندگي اش شکلي از تحول ديجيتال را تجربه مي‌کند و آثارش را در زندگي‌هاي فردي، اجتماعي، فرهنگي، سياسي و ... هريک از ابناء بشر ميتوان مشاهده کرد.

فروش اوراق گواهي سپرده عام در شعب بانک تجارت

بانک تجارت - اوراق گواهي سپرده عام با نرخ سود علي الحساب 16 درصد سالانه تا روز يکشنبه 29 بهمن در شعب بانک تجارت سراسر کشور به فروش مي‌رسد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت ، اين اوراق يکساله، بانام و معاف از ماليات است و فروش آن به مدت شش روز کاري از روز دوشنبه 23 بهمن آغاز شده و تا يکشنبه 29 بهمن ماه در شعب بانک تجارت ادامه خواهد يافت.

اعطاي بيش از 82 هزار فقره تسهيلات قرض الحسنه ازدواج از سوي بانک رفاه

بانک رفاه - بانک رفاه طي 10 ماهه نخست سال جاري، بالغ بر 82 هزار فقره تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه پرداخت کرده است.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک رفاه، شعب اين بانک از محل سپرده هاي قرض الحسنه نزد خود و در 10 ماهه نخست سال جاري، تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه به تعداد 82.303 فقره، به مبلغ 8.556.425 ميليون ريال پرداخت کرده است.

گزارش شعب بانک مسکن از افتتاح مسکن مهر

بانک مسکن - مديريت شعب بانک مسکن در 19 استان کشور عملکرد و برنامه افتتاح پروژه هاي مسکن مهر در اين استان ها به مناسبت ايام دهه فجر را منتشر کردند.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، بر اساس برنامه اعلام شده از سوي اين شعب، در مجموع 63 هزار و 810 واحد مسکن مهر در ايام دهه فجر در کشور افتتاح خواهد شد که اين افتتاح ها در شهرهاي مختلف و شهرهاي جديد اطراف کلان شهرها در 19 استان کشور صورت خواهد گرفت.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته