جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/11/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5773

 برانکو:
 السد، سخت‌ترين حريف ما است 

 سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس اعتقاد دارد که السد قطر سخت ترين حريف اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا است.برانکو ايوانکوويچ روز گذشته و در حاشيه تمرين اين تيم در جمع خبرنگاران، در خصوص بازي با نسف قرشي و شرايط پرسپوليس در آسيا صحبت کرد:

*اين يک شروع خوب و نتيجه خوب در ابتداي ليگ قهرمانان آسيا بود. البته شايد نتيجه نشان دهنده اين باشد که نسف تيم قدرتمندي نبوده است ولي به هر حال تيم خيلي خوبي بود. اين برد قاطعانه ما پيش از هر چيز مرهون نمايش خوب بازيکنان ما بود. همه ما از اين نتيجه در ابتداي ليگ قهرمانان راضي هستيم.

*السد کيفيت بالاتري دارد و يکي از مهم‌ترين و سخت‌ترين بازي‌هاي آسيا است. مي‌دانيم حريف قدر و سختي در پيش داريم. مي‌توانم بگويم که در تاريخ قطر السد بهترين تيم است. بازيکناني مانند پورعلي گنجي و ژاوي با بازي در اين تيم، کيفيت خوبي به آن‌ها داده است. ما بازي آن‌ها را آناليز کرده‌ايم و آناليزي که ديديم اين بود که تيم متعادل و خوبي در اختيار دارند.نيازي نيست که بگويم بازي با آن‌ها سخت و نتيجه آن نامعلوم است. در ليگ قهرمانان آسيا تيم ضعيف وجود ندارد.

* به عليپور به خاطر بازي‌ها و گل‌هايي که مي‌زند تبريک مي‌گويم و به خاطر اين که به تيم ملي دعوت شده است، دوباره به او تبريک مي‌گويم. خوشحالم که با بازي خوب و گل‌هاي زيادي که به ثمر رساند خودش را به تيم ملي تحميل کرد. ما هميشه به دنبال اين هستيم که به تيم ملي کمک کنيم.

*ما ليست را به باشگاه براي تمديد قرار داده‌ايم اما هنوز مذاکره با بازيکنان آغاز نشده است. اين کار در روزهاي آينده پيگيري مي‌شود و بارها هم گفته‌ايم که روي همه بازيکنانمان حساب باز کرده‌ايم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته