جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/11/26 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5773

 خبـــرنامه 

 اسکوچيچ و خونه به خونه

غير قابل پيش‌بيني

خونه به خونه بابل در نيم فصل اول رقابت‌هاي ليگ يک نتايج خوبي با جواد نکونام کسب کرد و با صعود به نيمه نهايي جام حذفي بسياري از چشم‌ها را به خود خيره کرد؛ موضوعي که سبب شد دراگان اسکوچيچ چالش حضور در اين تيم را بپذيرد.

با اين حال و با توجه به تغييراتي که در تيم صورت گرفته بود، خيلي‌ها کسب چنين نتايجي را در بدو ورود اسکوچيچ متصور نبودند ولي آماري که اين سرمربي کروات از خود به جاي گذاشته قابل توجه است.

اسکوچيچ که با نمايش‌هاي خوب ملوان بندرانزلي به فوتبال ايران شناسانده شد، در بازگشت به شمال همان روحيه را به تيم خونه به خونه منتقل کرده است و حالا کارشناسان از بيشتر شدن صعود نماينده بابل به ليگ برتر سخن مي‌گويند. خونه به خونه با دراگان اسکوچيچ حالا به 4 امتيازي صدر رسيده و با توجه به کسب 10 امتياز از 4 ديدار سخت اخير، اميد زيادي براي ادامه ليگ و صعود به ليگ برتر دارد.

بوندس ليگا، روياي در دسترس جهانبخش

عليرضا جهانبخش يکي از ستاره‌هاي بي‌بديل اين فصل تيم آلکمار است. اين ملي‌پوش ايراني آلکمار را دوست دارد اما به آينده هم نگاهي مي‌اندازد. او تا نيمه سال 2020 ميلادي با باشگاه آلکمار هلند قرارداد رسمي دارد اما در روياي انتقال به تيم جديدي در فصل نقل‌وانتقالات تابستان سال جاري ميلادي است. جهانبخش پس از پايان جام جهاني 2018 روسيه مي‌خواهد در يک ليگ ديگر اروپايي بازي کند و علاقه‌مند به حضور در 3 ليگ مطرح است.

جهانبخش در اين باره گفته است: «اميدوارم در تابستان گام بلند ديگري در فوتبال بردارم و بي‌صبرانه منتظر اين اتفاق هستم. بوندس‌ليگا يکي از روياهاي من است که رقابت‌هاي جذابي را دارد، البته ليگ برتر انگليس و لاليگاي اسپانيا را هم مي‌پسندم.»

برانکو-عليپور

شوخي‌اي که جدي شد!

در حاشيه کنفرانس خبري قبل از بازي پرسپوليس و نسف قرشي که روز دوشنبه برگزار شد، اتفاق جالبي افتاد. زماني که علي عليپور مهاجم پرسپوليس مشغول صحبت بود مترجم برانکو قصد داشت صحبت‌هاي اين بازيکن را براي سرمربي سرخ‌پوشان ترجمه کند اما برانکو عنوان کرد که خودم همه چيز را فهميدم، او مي‌خواهد فردا دو گل بزند!

اين مساله شايد به شوخي از سوي برانکو عنوان شد و احتمالا نه او و نه عليپور فکر نمي‌کردند که عليپور در بازي با نسف قرشي دو گل بزند. مهاجم سرحال و آماده پرسپوليس اما توانست دو بار دروازه حريف ازبکي را باز کند تا چيزي که برانکو از روي شوخي گفته بود به حقيقت بپيوندد!

ايران - يونان

12 خرداد در استانبول

يک سايت يوناني از برگزاري يک بازي با ايران در روز 12 خرداد 1397 در شهر ‌استانبول خبر داد.

بر اساس اعلام سايت اسپورت 24 يونان، تيم‌ ‌ملي فوتبال يونان قرار است روز دوم ژوئن (12 خرداد 97) يعني 12 روز پيش از شروع جام جهاني فوتبال در ‌استانبول به مصاف تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران برود. توافقات اين بازي انجام شده است و تنها تاييديه فيفا باقي‌ مانده است که به نظر مي‌رسد ظرف روزهاي آتي صورت گيرد و تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران و يونان در ‌استانبول به مصاف يکديگر بروند.

اين بازي البته آخرين بازي تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران قبل از جام جهاني 2018 روسيه نخواهد بود. شاگردان کارلوس کي‌روش بعد از اين بازي به مصاف ليتواني خواهند رفت که آخرين بازي دوستانه ملي‌پوشان ايران قبل از شروع جام جهاني روسيه خواهد بود. تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران در گروه B با تيم‌هاي ‌اسپانيا، مراکش و پرتغال هم گروه است و در اولين بازي خود در شهر سن پترزبورگ به مصاف مراکش خواهد رفت.

حمايت کي‌روش از اشکان دژاگه

سرمربي تيم ملي فوتبال از اشکان دژاگه حمايت کرد.

کارلوس کي روش با انتشار پستي در صفحه فيس بوک خود از اشکان دژاگه حمايت کرد. کي روش نوشته که براي اشکان دژاگه كه بعد از مصدوميت و عمل جراحي اش به انگليس رفته است آرزوي سلامتي مي کنيم و اميدواريم هر چه سريعتر به تيمش و تيم ملي بازگردد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته