جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/12/14 - روزنامه سراسري صبح ايران (دوشنبه) نسخه شماره 5787

 خبر 

 پرداخت عيدي مستمري بگيران تأمين اجتماعي از 15 اسفند

عيدي مستمري بگيران تأمين اجتماعي از 15 اسفند بر اساس حروف الفبا پرداخت مي شود.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ عيدي مستمري بگيران تأمين اجتماعي از 15 اسفند بر اساس حروف الفبا پرداخت مي شود. پرداخت عيدي مستمري بگيران براساس حروف الفبا به شرح زير است:

تمهيدات ترافيکي شهرداري تهران براي آخر سال؛

سرويس دهي مترو تا ساعت 24 از 15 اسفند

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران گفت: در شوراي ترافيک تهران پيشنهاد داديم که در راستاي توزيع ترافيک اسفند ‌ماه، ساعات کاري مراکز تجاري افزايش يابد که فرمانده انتظامي تهران با پيشنهاد افزايش ساعات کاري مراکز تجاري موافقت کرد.به گزارش ايسنا، محسن پور سيد اقايي در حاشيه جلسه شوراي شهر تهران باحضور در جمع خبرنگاران درباره تمهيدات ترافيکي آخر سال گفت: ما درشوراي ترافيک تهران پيشنهاد داديم که در راستاي توزيع ترافيک اسفند ‌ماه، ساعات کاري مراکز تجاري افزايش يابد.وي با بيان اينکه خوشبتخانه فرمانده انتظامي تهران با پيشنهاد افزايش ساعات کاري مراکز تجاري موافقت کرد گفت: از 15 اسفند ماه ساعت کاري تمامي مراکز تجاري تا 1 بامداد خواهد بود و مترو تا ساعت 24 خدمت رساني خواهد کرد.وي افزود: مردم مي‌توانند با خيال راحت به خريد بپردازند؛ چرا که بر اساس تمهيدات انديشيده شده سرويس دهي آخرين قطار در همه خطوط تا ساعت 24 خواهد بود و همچنين ساعات کاري اتوبوس‌راني و بي‌ار تي را نيز افزايش داديم.

اردوغان: درباره عمليات عفرين با روسيه اختلاف‌نظر نداريم

رئيس‌جمهوري ترکيه گفت، آنکارا و مسکو بر سر عمليات «شاخه زيتون» در عفرين سوريه اختلاف‌نظري ندارند.

به گزارش ايسنا، به نقل از خبرگزاري اسپوتنيک، رجب طيب اردوغان، رئيس‌جمهوري ترکيه در کنفرانس خبري خود گفت: ما با روسيه درباره عمليات در عفرين هيچ اختلاف نظري نداريم. در ادلب نيز ايجاد پست‌هاي نظارتي در دست اقدام است. در حال حاضر، ما هشت پست ايجاد کرده‌ايم. نشست سه جانبه‌اي ميان ايران، ترکيه و روسيه شبيه به آنچه در سوچي انجام شد، قرار است در آينده‌اي نزديک در استانبول برگزار شود. ما فرصت داريم تا به ارزيابي اوضاع بپردازيم و تمامي موارد را بررسي کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته