جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/02/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5835

 خبر 

رئيس پليس پايتخت؛

زمان طرح ترافيک در ماه رمضان يک ساعت کاهش مي يابد

رئيس پليس پايتخت گفت: زمان طرح ترافيک در ماه رمضان يک ساعت کاهش مي يابد.

به گزارش مهر، رئيس پليس پايتخت در جمع خبرنگاران گفت: بنا به تدابير اتخاذ شده و اقتضاعات پليس در حوزه ترافيک، به مناسبت ماه مبارک رمضان يک ساعت زمان طرح ترافيک کاهش مي يابد.

وي توضيح داد: در شيوه جديد طرح زوج و فرد از ساعت 6:30 صبح آغاز مي شود و به جاي 19، ساعت 18 به پايان مي رسد.

با تصويب مجلس؛

حقوق حداقل بگيران 20 درصد افزايش مي يابد

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي تصويب کردند حقوق کارمنداني که پايين ترين پايه حقوقي را دريافت مي کنند، 20 درصد افزايش يابد.

به گزارش ايرنا، نمايندگان در جلسه علني مجلس با 159 راي موافق، 37 راي مخالف، چهار راي ممتنع ازمجموع 219 نماينده حاضر با طرح استفساريه جز بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 97 کل کشور موافقت کردند.

در موضوع اين استفساريه آمده است: آيا منظور از افزايش پلکاني نزولي حقوق مندرج در جزء يک بند الف تبصره 12 قانون بودجه سال 97 کل کشور، طبقات پايين‌تر افزايش بيشتري برخوردارند و ميزان افزايش پايين ترين طبقه 20 درصد است؟

طراحان در اين استفساريه پاسخ داده اند: بله

به گزارش ايرنا، براساس تبصره 12 قانون بودجه امسال افزايش حقوق کارکنان دولت بين 6 تا 12 درصد محاسبه مي شود. اين در حالي است که مجلسي ها معتقدند دولت تفسير اشتباه کرده است و بر افزايش 20 درصدي حداقل حقوق بگيران تاکيد دارند.

اين طرح به امضاي 43 نفر از نمايندگان مجلس رسيده است و دو فوريت آن در جلسه مجلس شوراي اسلامي به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيده است.

معاون رئيس قوه قضائيه:

محکومان مواد مخدر به اردوگاه هاي سخت اعزام مي شوند

معاون اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم قوه قضاييه از ايجاد اردوگاه ويژه براي محکومان مواد مخدر خبر داد و گفت: محکومان مواد مخدر به اردوگاه هاي سخت و پشيمان کننده اعزام مي شوند.به گزارش ايرنا، محمدباقر الفت در همايش منطقه اي هدايت ، راهبري و ساماندهي ديده بانان پيشگيري استان هاي مازندران ، گيلان و گلستان در ساري بازگشت به قاچاق محکومان مواد مخدر را ناشي از پشيمان نشدن آنان دانست و افزود : همه محکومان موادمخدر بايد با گرفتن احکام سخت و بازدارنده ، پشيماني را به خود ببينند و اين موارد در جامعه نهادينه شود.وي گردش مالي سالانه مواد مخدر در کشور را 300 هزار ميليارد ريال برآورد کرد و گفت : به دليل حجم بالاي جابه جايي و درآمد قابل توجه ، بسياري از نيروها با تطميع از وظايف و ماموريت اصلي خود خارج مي شوند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته