جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/02/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5835

 ميز خبر 

 مشاور رهبر انقلاب در امور بين الملل:

بعيد مي‌دانم از مذاکره با اروپايي‌ها چيزي عايدمان شود

ولايتي گفت: بعيد مي‌دانم که از مذاکره کردن با کشورهاي اروپايي چيزي نصيب ما شود اميدوارم که اين مذاکره به نتيجه برسد اما بايد خودکفا باشيم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ علي اکبر ولايتي رئيس هيئت امنا و هيئت موسس دانشگاه‌ آزاد اسلامي در جلسه شوراي دانشگاه آزاد با اشاره به اينکه دانشگاه با حمايت‌ها و رهنمود‌هاي مقام معظم رهبري و نفس امام راحل به وجود آمده است، گفت: دانشگاه آزاد به جايي رسيده که در دنيا نظير ندارد.

وي در رابطه با مذاکره با اروپايي‌ها گفت: بعيد مي‌دانم که از مذاکره کردن با کشورهاي اروپايي چيزي نصيب ما شود اميدوارم که اين مذاکره به نتيجه برسد اما بايد خودکفا باشيم؛ تا کي بايد منتظر بنشينيم و ببينيم که آمريکا ما را تحريم کرده و يا تحريم‌ها را برداشته است.

روسيه نسبت به امکان تسلط داعش بربخشي از سوريه هشدار داد

وزارت امور خارجه روسيه نسبت به تسلط دوباره گروه تروريستي داعش در بخشي از سواحل رودخانه فرات و چشم پوشي آمريکا به اين مساله هشدار داد.

به گزارش ايرنا از وزارت خارجه روسيه، ماريا زاخارووا سخنگوي وزارت امور خارجه روسيه روز چهارشنبه در کنفرانس مطبوعاتي در شهر کرچي در شبه جزيره کريمه، اظهار داشت: شاهد خطر احياي خلافت گروه تروريستي داعش در منطقه «ماوراي رودخانه فرات»در سوريه هستيم که با چشم پوشي آمريکا ممکن است، تحقق يابد.

وي افزود: دولت آمريکا در مورد وضعيت دستگيري چند هزار نفر از تروريست ها و مزدوراني که توسط نيروهاي امريکايي و ائتلاف آنها ازجمله نيروي دمکراتيک سوريه متشکل از کردها به اسارت گرفته شده اند، سکوت کرده است.

تاکيد ماکرون بر حق فلسطيني‌ها براي برگزاري تظاهرات مسالمت‌آميز

رئيس جمهوري فرانسه در تماسي تلفني با نخست وزير رژيم صهيونيستي بر حق فلسطيني‌ها براي تظاهرات مسالمت آميز تاکيد کرد.

به گزارش ايسنا، به نقل از رويترز، امانوئل ماکرون، رئيس جمهوري فرانسه در تماس تلفني با بنيامين نتانياهو، نخست وزير رژيم صهيونيستي اظهار کرد که وي مخالف برخورد خشونت آميز نيروهاي اسرائيلي با تظاهرکنندگان بي‌سلاح در نوار غزه است.

ماکرون ضمن محکوميت برخورد خشونت آميز با ملت فلسطين، نسبت به اوضاع غزه ابراز نگراني کرد.

آماده‌باش ارتش اسرائيل در آستانه اولين جمعه ماه رمضان در قدس

تلويزيون رژيم صهيونيستي اعلام کرد، سربازان ارتش اين رژيم در قدس براي اولين نماز جمعه ماه رمضان در عالي‌ترين سطح آماده‌باش درآمده‌اند.به گزارش ايسنا، شبکه دوي تلويزيون رژيم صهيونيستي گزارش داد، کشتار اخير در غزه، انتقال سفارت آمريکا به قدس و سالروز نکبة (تاسيس رژيم جعلي اسرائيل) شرايطي را ايجاد کرده که احتمال دارد در نماز جمعه اين هفته مسجد الاقصي انعکاس پيدا کند.طبق گزارش اين تلويزيون، با توجه به احتمال آغاز درگيري‌ها يا عملياتي انفرادي از سوي فلسطيني‌ها عليه اهدافي در اسرائيل، هزاران تن از نيروهاي پليس مستقر شده و هر گونه تلاش براي اعتراض سرکوب خواهد شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته