جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/02/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5835

 خبــر 

 از طريق 229 دفتر پيشخوان دولت؛

ارائه خدمات شرکت گاز استان آذربايجان شرقي

تبريز-توفيقي

خدمات شرکت گاز استان آذربايجان شرقي از طريق 229 دفتر پيشخوان دولت به مردم ارائه مي‎گردد.

مديرعامل شرکت گاز آذربايجان شرقي با اعلام اين مطلب گفت: از 229 دفتر پيشخوان که قرار داد همکاري فيمابين منعقد گرديده، 123 مورد به دستگاه pc pos تجهيز و خدمات اشتراک‏پذيري را نيز فراتر از ساير دفاتر ارائه مي‌نمايد.

سيد رضا رهنماي توحيدي در تشريح خدمات ارائه شده از طريق دفاتر پيشخوان افزود: با توجه به سهولت دسترسي مردم به دفاتر و همچنين استقرار دولت الکترونيک و ارتقاي بخش خصوصي از سال 94 ارائه خدماتي نظير اشتراک پذيري، تغييرنام، المثني، صدور کارنامه مشترک به دفاتر پيشخوان واگذار گرديده که در سال 96 ،4 خدمت جديد تقاضاي قطع شخصي،‌تسويه حساب، صدور موردي صورتحساب و تست کنتور نيز به خدمات قابل واگذاري افزوده شده و در حال حاضر نيز 8 خدمت در حال بررسي جهت واگذاري به اين دفاتر مي‎باشد.

وي در ادامه به نظارت دقيق و پيگيري خدمات‎رساني مطلوب به مردم از طريق دفاتر پيشخوان اشاره و اظهار داشت: با توجه به استقرار کميته نظارت بر امور دفاتر پيشخوان در شرکت، ضمن برگزاري مدون جلسات، تصميمات لازم در راستاي بهبود نحوه ارائه خدمات اتخاذ و اجرايي مي‎گردد. مديرعامل شرکت گاز استان آذربايجان شرقي با اشاره به برنامه هاي نرم افزاري شرکت در راستاي نظارت بر امور دفاتر پيشخوان و بهبود خدمات ارائه شده به مردم تصريح کرد: نرم‎افزار تيک‎زني جهت کنترل واريزي‎ها و گزارشات دفاتر پيشخوان و همچنين نرم افزار داشبورد ناحيه جهت تکميل و تاييد اطلاعات توسط هر يک از ادارات شهرستان و ناحيه از جمله برنامه‎هاي نرم‎افزاري اجرا شده در اين حوزه بوده است.

معاون استاندار کهگيلويه و بويراحمد:

ترس از دعواهاي طايفه‌اي در بحران کم‌آبي

ياسوج- محمد شفيع ربيعي

معاون سياسي امنيتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: به دنبال تغيير اتوبوسي مديران در استان نيستيم و اگر کساني خود را اصلاح کنند به کار خود ادامه مي‌دهند. به گزارش خبرنگار آفرينش از ياسوج، سيد محمدکاظم نظري در نشست با خبرنگاران در پاسخ به سوالات خبرنگاران اظهار کرد: طايفه‌گرائي از آسيب‌هاي جدي استان است، بخش منفي آن در استان ما جدي شده است و سياست استاندار مقابله با طايفه‌گرائي است. معاون سياسي امنيتي استاندار کهگيلويه و بويراحمد در ادامه در خصوص زنان بي‌سرپرست گفت: براي اولين بار جزء 6 استاني هستيم که يک ميليارد تومان به فني و حرفه‌اي براي آموزش زنان بي‌سرپرست اعطا شده و تخصيص آن 100 درصد بوده است. وي درخصوص آسيب‌هاي اجتماعي گفت: در اعتياد از متوسط کشوري وضعيت بهتري داريم اما برخي از آسيب‌ها در استان ما مانند خودکشي جدي است.در مجموع در کل کشور در زمينه آسيب‌هاي اجتماعي وضعيت بهتري داريم. اين مسؤول درخصوص کمک به سمن‌ها نيز گفت: سال گذشته 700 ميليون تومان به آنها داديم و اگر طرح قابل قبولي ارائه کنند به آنها اعتبارات خواهيم داد. نظري در زمينه تغيير مديريت‌ها هم گفت: به دنبال تغيير اتوبوسي مديران نيستيم و اگر کساني خود را اصلاح کنند مي‌توانند کار خود را ادامه دهند. وي در پاسخ به سوال خبرنگار آفرينش مبني بر فعاليت زودهنگام نامزدهاي احتمالي مجلس گفت: دستگاه‌هاي نظارتي و شوراي نگهبان قطعا اين موضوع را پيگيري کرده و در تاييد صلاحيت افراد تاثيرگذار است و نبايد فضا را انتخاباتي کنند که به توسعه استان ضربه مي‌زنند. وي به برخي شاخص‌ها در زمينه آسيب‌هاي اجتماعي اشاره کرد و يادآور شد: شاخص‌ها رو به بهبودي هستند مثلا در نزاع دسته جمعي جزء سه استان خوب کشور هستيم و در سرقت‌ها شاهد کاهش هستيم.

مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي کهگيلويه و بويراحمد:

ايجاد بيش از 3 هزار فرصت شغلي با اجراي طرح‌هاي اشتغال فراگير و روستايي

ياسوج- محمد شفيع ربيعي

مديرکل تعاون، کار و رفاه جتماعي کهگيلويه و بويراحمد گفت: در سال جاري 3 هزار و 661 فرصت شغلي در طرح اشتغال فراگير و روستايي در استان ايجاد شده که بيش از يک ميليارد ريال به اين طرح‌هاي اختصاص يافته است.پروانه نيک‌مرام در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش در ياسوج، به اعتبارات طرح‌هاي مشاغل خانگي اشاره کرد و اظهار داشت: سهم استان از اعتبارات مشاغل خانگي 10 ميليارد تومان است که از اين مبلغ 6 ميليارد تومان معرفي شده و دو ميليارد تومان پرداخت شده است.مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي کهگيلويه و بويراحمد به عملکرد کميته فني اشاره کرد و افزود: 648 طرح فراگير و روستايي در کميته اشتغال مورد بررسي قرار گرفت که از اين تعداد 469 طرح مصوب شدوي با اشاره به ايجاد سه هزار و 661 فرصت شغلي در طرح فراگير و روستايي در سال جاري گفت: اعتبار اختصاص داده شده براي اجراي اين ميزان اشتغال افزون بر يک ميليارد ريال است. اين مسؤول بيان کرد: تاکنون 80 ميليون تومان تسهيلات اشتغال فراگير و 390 ميليون تسهيلات در حوزه روستايي و عشايي پرداخت شده که اين ميزان پرداختي بايد افزايش پيدا کند. نيک‌مرام در پايان بر لزوم همکاري بيشتر سه بانک و موسسه در استان براي پرداخت تسهيلات مشاغل روستايي تأکيد کرد و گفت: اعتبار اختصاص يافته براي اشتغال در روستاها فرصت ارزشمندي است که اميدواريم چهار بانک و موسسه نهايت همکاري خود را در اين زمينه انجام دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته