جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/03/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5854

 آغاز ثبت‌نام اسکان تابستانه دانشجويان علوم پزشکي تهران 

ثبت‌نام دانشجويان خوابگاهي دانشگاه علوم پزشکي تهران که متقاضي سکونت در تابستان 97 هستند، از روز 21 خرداد آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران، با توجه به تعطيلي تعدادي از خوابگاههاي دانشگاه در تابستان و تنها فرصت پيش‌رو براي شروع عمليات عمراني و بازسازي خوابگاههاي دانشجويي، دانشجويان متقاضي سکونت در تابستان 1397 و در صورت داشتن شرايط ثبت‎‏نام، مي‏توانند با ورود به سامانه اسکان تقاضاي خود را ارسال کنند.

دانشجويان ضمن ارائه مدارک حداکثر تا 31 خرداد ماه 97 به دفتر سرپرستي خوابگاه، بايد از روز دوشنبه 21 تا 31 خرداد ماه 97 با مراجعه به سامانه اسکان به آدرس اينترنتي http://eskan.tums.ac.ir نسبت به تکميل و ارسال فرم تقاضاي خوابگاه و انتخاب هم‎اتاقي اقدام کنند. مطابق آيين‎نامه اسکان و نحوه مقررات عمومي- انضباطي خوابگاههاي دانشجويي دانشگاهها (مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي)، عدم ارسال فرم تقاضا از سوي دانشجويان ساکن در مهلت تعيين شده، به منزله عدم نياز به خوابگاه تلقي و در تابستان 97 به ايشان خوابگاه تعلق نمي‎گيرد.

ارائه نامه کتبي از مدير گروه و تاييد آموزش دانشکده با شماره سريال ثبت شده پروپزال. (پايان‏نامه دانشکده‏هاي داروسازي و دندانپزشکي در مقطع دکتري عمومي و دانشجويان مقطع کارشناسي ارشد ورودي 94) و دانشجويان اينترن که اسامي آنها به تاييد مدير گروه آموزش دانشکده پزشکي رسيده باشد از جمله شرايط لازم است.

دانشجويان رشته پزشکي که امتحانات آنها به پايان نرسيده باشد. (با ارائه نامه کتبي از آموزش دانشکده) و دانشجويان غيرسنواتي که با گذراندن ترم تابستان فارغ‎التحصيل خواهند شد، واجد شرايط اين اسکان محسوب مي‎شوند.

بنابر اعلام قبلي در هنگام ثبت‎نام، دانشجويان مقطع کارشناسي ارشد ورودي سال 96 (حتي در صورت ثبت پروپزال) نمي‎توانند از خوابگاه تابستاني استفاده کنند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته