جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/03/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5854

 انتقال سهام عدالت متوفيان به زودي 

 مشاور رئيس سازمان خصوصي سازي با اعلام تعطيلي دو هفته اي سامانه سهام عدالت از اعلام فرآيند انتقال سهام عدالت متوفيان در تيرماه خبر داد.

به گزارش پژوهشکده پولي و بانکي، جعفر سبحاني درباره آخرين آمار پرداخت سود سهام عدالت، اظهار داشت: تعداد مشمولان سراسر کشورحدود 49 ميليون نفر بوده است که از اين تعداد نزديک به دو ميليون نفر شامل متوفيان است و حدود 42 ميليون نفر به سامانه مراجعه و خدمت دريافت کرده اند.وي افزود: در مجموع تاکنون نزديک به 39 ميليون و 400 هزار نفر شماره شباي خود را به سامانه سهام عدالت وارد کرده که از اين تعداد حدود 38 ميليون و 800 هزار نفر تسويه که جزو گروه بيست گانه که شامل اعضا کميته امداد، بازنشستگان، خبرنگاران، کارگران فصلي و ... بوده اند، همه تسويه حساب شده اند.

مشاور رئيس سازمان خصوصي سازي افزود: تاکنون 38 ميليون و 800 هزار نفر از مشمولان شماره شبا تاييد شده و سود سهام آن ها واريز شده که رقمي حدود 3200 ميليارد تومان است.

سبحاني گفت: تمامي اين پرداختي ها شامل افرادي است که پيش از ششم ارديبهشت ماه شماره شباي خود را اعلام کرده اند اما حدود 500 تا 600 نفر پس از اين تاريخ شماره شباي خود را به سامانه اعلام کرده اند که در حال راستي آزمايي با بانک هاي عامل هستيم.وي ادامه داد: اين گروه نيز در هفته اول و دوم تير ماه سود خود را دريافت خواهند کرد.

مشاور رئيس سازمان خصوصي سازي از توقف دو هفته اي سامانه خبر داد و افزود: به جهت به روز رساني سامانه و بررسي نحوه چگونگي ثبت شماره شبا از مشمولان جديد، بخش مربوط به شماره شبا در سامانه متوقف خواهد شد تا پس از بررسي هاي لازم اطلاع رساني مجدد صورت خواهد گرفت.

سبحاني درباره نحوه انتقال سهام متوفيان، گفت: اکنون درحال بررسي درباره چگونگي انتقال سهام متوفيان به وراث آن ها هستيم و تاکنون نيز به نتايج خوبي دست يافته ايم و در تيرماه نتايج اعلام خواهد شد.

دريافت شماره شباي بانکي مشمولان جهت واريز سود سال مالي 1395 شرکتهاي سرمايه پذير به حساب مشمولان در حالي از 20 فروردين ماه سال 96 تا به امروز از طريق سامانه سهام عدالت صورت مي گيرد که اين سازمان با صدور اطلاعيه شماره 13 خود در 20 خرداد ماه 97 اعلام کرد: دريافت شماره شباي حساب بانکي مشمولان تا 31 خردادماه جاري ادامه خواهد داشت و از اين تاريخ به مدت دو هفته سامانه سهام عدالت در بخش مربوط به دريافت شماره شباي مشمولان براي بروزرساني و همچنين بررسي در خصوص نحوه ادامه دريافت شماره شبا از مشمولان سهام عدالت از دسترس خارج خواهد شد و امکان ثبت شماره شباي بانکي جديد در اين سامانه فراهم نخواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته