جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/03/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5854

 تريبون 

 زمان واريز يارانه خردادماه

زمان واريز يارانه خردادماه اعلام شد .براساس گزارش روابط عمومي سازمان هدفمندي يارانه ها ،هشتاد و هشتمين مرحله پرداخت يارانه نقدي در ساعت 24 پنجشنبه (بيست و چهارم خردادماه) به حساب سرپرستان خانوارها واريز مي شود.

واکنش رئيس کل بانک مرکزي به سکه 2.5 ميليوني

رييس کل بانک مرکزي گفت: بابت تعادل عرضه و تقاضاي بازار سکه مشکلي نداريم ضمن اينکه منابع کلان بانک مرکزي هم وضع مطلوبي دارد.به گزارش ايلنا؛ ولي الله سيف در حاشيه نشست بررسي گزارش عملکرد توسعه اشتغال روستايي و عشايري در جمع خبرنگاران گفت: واقعيت اين است که در پيش فروش سکه 7 ميليون سکه به فروش رفت که اين سکه هاي پيش فروش شده به سرعت به بازار مي‌آيد.

وي با بيان اينکه هيچ کمبودي در عرضه سکه نداريم گفت: به نظر مي‌رسد اتفاقات به وجود آمده بيشتر عامل رواني دارد که به تدريج مي تواند برطرف شود.رييس کل بانک مرکزي افزود: البته شرايط بين‌المللي، مسائل رواني و بزرگ‌نمايي برخي مسائل که ريشه واقعي ندارد توانسته چنين اثري در بازار ايجاد کند که البته محدود به طلا هم نيست. در برخي کالاها هم چنين وضعي به وجود آمده که بيشتر جنبه رواني دارد.

عضو کميسيون بودجه مجلس:

افرادي که بالاي 5 ميليون حقوق مي گيرند، افزايش حقوق ندارند

عضو کميسيون بودجه مجلس، توضيحاتي پيرامون افزايش حقوق کارکنان در سال 97 ارائه کرد.به گزارش تسنيم، غلامعلي جعفرزاده ايمن آبادي با اشاره به ابلاغيه افزايش حقوق کارکنان دولت در سال 97 توسط دولت، گفت: در کميسيون تلفيق بودجه سال 97 نظر مجلس درباره افزايش حقوق اين بود که افرادي که کمترين حقوق را دريافت مي کنند حداقل افزايش حقوق 20 درصد و افرادي که بيش از يک رقمي دريافت مي کنند حداکثر يک درصد افزايش حقوق داشته باشند.

عضو کميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شوراي اسلامي، با بيان اينکه افزايش 20 تا يک درصدي حقوق به صورت پلکاني معکوس اعمال مي شود، افزود: دولت کارکنان را به چند گروه حقوقي تقسيم کرده که اختيار ميزان افزايش درباره هر گروه نيز دولت تفويض شده است که به عنوان نمونه اگر فردي يک ميليون و 500 هزار تومان مي گيرد و يا بيشتر چه ميزان افزايش حقوق داشته باشد.وي ادامه داد:مجلس محدوده بازه حقوقي را در بودجه براي دولت مشخص شده کرده است؛ اما دولت مدعي بود که انشاء بودجه به نحوي بوده که برداشت دولت متفاوت است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته