جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/03/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5854

 نهادهاي مالي 

 نشست سراسري هم انديشي مديران ستاد بانک گردشگري برگزار شد

بانک کردشگري - نشست سراسري هم انديشي مديران و روساي ستاد بانک گردشگري با هدف بررسي اقدامات انجام شده و همچنين ارائه راهکار براي هرچه بهتر شدن روند اجرايي و توسعه بانک برگزار شد.

به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک گردشگري، در اين نشست که با حضور «مهدي جهانگيري»، رييس گروه مالي گردشگري، «رضا کامران»، قائم مقام بانک گردشگري، اعضاي هيئت مديره، معاونين، مديران و روساي ادارات ستاد بانک برگزار شد، رييس گروه مالي گردشگري در سخناني گفت: بايد تغيير را به معني واقعي کلمه در مجموعه مشاهده کنيم و در اين راه همراهي و همدلي را از تمامي مديران مجموعه انتظار داريم.

وي با تاکيد بر استفاده از شيوه هاي نوين در بانک گردشگري خاطر نشان کرد: امروز رويکرد توسعه شعب بدون استفاده از روش هاي نوين چاره ساز نيست و بايد سرويس هاي نوين بانکداري را در دستور کار قرار دهيم.

اطلاعيه شماره 3 و4 بانک تجارت براي سپرده گذاران البرز ايرانيان

بانک تجارت - در اجراي مصوبه سران محترم قوا، بانک تجارت در اطلاعيه هاي جداگانه از آغاز مرحله دوم پرداخت وجوه سپرده گذاران تشکيلات موسوم به البرز ايرانيان خبر داد.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک تجارت ، در اطلاعيه شماره 3 اين بانک از سپرده گذاران تشکيلات موسوم به البرز ايرانيان با سپرده تا 10 ميليارد ريال دعوت شده است که از روز دوشنبه 21 خرداد ماه طبق جدول زمانبندي ذيل با مراجعه به شعبي که در مرحله قبل تا سقف 1 ميليارد ريال از سپرده خود را دريافت کرده بودند نسبت به دريافت مابقي مبلغ سپرده تا سقف10 ميليارد ريال اقدام کنند.

در اين اطلاعيه آمده است: هرگونه پرداخت در اين مرحله منوط به بررسي و تاييد اداره نظارت بر موسسات پولي غير بانکي بانک مرکزي ج.ا.ا بوده و ارائه اصل و کپي شناسنامه ، کارت ملي و کليه مدارک سپرده گذاري نظير دفترچه يا کارت حساب پس انداز قرض الحسنه، دفترچه يا کارت سپرده کوتاه مدت و اوراق گواهي سپرده و نيز ارائه اسناد و مدارک مربوط به منشاء وجه واريزي به حساب البرز ايرانيان در زمان افتتاح حساب الزامي است.

با حمايت 23 ميلياردريالي بانک توسعه صادرات:

کارخانه توليد کنسانتره آهن توسعه مي يابد

بانک توسعه صادرات - بانک توسعه صادرات با اعطاي 23 ميليارد ريال تسهيلات بلندمدت طرح توسعه‌اي تکميل کارخانه توليد کنسانتره آهن را از محل منابع بانک حمايت مي‌کند.به گزارش آفرينش به نقل ازروابط عمومي بانک توسعه صادرات، در قالب قرارداد مشارکت مدني بين بانک و شرکت سنگ آهن آفتاب سهم الشرکه بانک حداکثر تا 75درصد مبلغ سرمايه معادل 23 ميليارد ريال و مابقي به مبلغ هفت ميليارد و 600 ميليون ريال بعهده شرکت ياد شده است.

براساس اين گزارش مانده هزينه سرمايه گذاري طرح نزديک به 30 ميليارد ريال برآورد شده و تاکنون معادل 10 ميليارد ريال آن پرداخت شده است .

خدمات ليزينگ به زودي در شعب بانک صادرات ايران ارائه مي شود

بانک صادرات - در گردهمايي مديران و کارکنان مديريت شعب جنوب تهران بانک صادرات ايران، از ارائه خدمات ليزينگ در شعب اين بانک در آينده نزديک خبر داده شد.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي مديرعامل بانک صادرات ايران در اين گردهمايي، ضمن تاکيد بر اهداف سال 97 بانک، گستردگي شعب را يکي از مزيت هاي رقابتي بانک برشمرد و از سرعت گرفتن خدمات متنوع مالي و پولي در اين شعب در آينده نزديک، خبر داد.

حجت اله صيدي ارتقاي خدمات PSP ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: علاوه بر شعب، در بانکداري الکترونيک زير ساخت هاي خوبي در بانک صادرات ايران ايجاد شده و در اين زمينه اتفاقات خوبي در جريان است.

اهداي يک ميليارد و 100 ميليون ريال از سوي بانک شهر براي آزادي زندانيان

بانک شهر - در راستاي تحقق مسئوليت اجتماعي و با هدف آزادي زندانيان جرايم غير عمد، بانک شهر يک ميليارد و 100 ميليون ريال به اين موضوع اختصاص داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، دکتر حسين محمد پورزرندي با بيان اين مطلب اظهار کرد: بسياري از زندانيان به دليل اتفاقات ساده وپيشامدهايي که ممکن است ناخواسته براي هر انساني اتفاق بيافتد به زندان افتاده و مشکلات مختلفي گريبانگير خود و خانواده آنان شده است.

رئيس اداره کل تسهيلات تبصره اي بانک مسکن عملکرد دو ماهه اول 97 را تشريح کرد

بانک مسکن - رئيس اداره کل تسهيلات تبصره اي بانک مسکن، اعلام کرد: طي دو ماهه اول امسال بالغ بر 342 ميليارد و 16 ميليون و 802 هزار تومان تسهيلات در پنج بخش مختلف در سراسر کشور پرداخت شد.ندا کسري کرمانشاهي با اعلام اين خبر به پايگاه خبري بانک مسکن- هيبنا، گفت: از ابتداي سال جاري تا پايان ارديبهشت ماه 14 هزار و 579 فقره تسهيلات تکليفي و تبصره اي در پنج بخش شامل تسهيلات بهسازي و نوسازي مسکن روستايي، تسهيلات حوادث غيرمترقبه، تسهيلات قرض الحسنه، تسهيلات بافت هاي ناکارآمد و فرسوده شهري و تسهيلات اقشار خاص به متقاضيان پرداخت شده است.

وي با بيان اينکه اين تسهيلات رقمي بالغ بر 342 ميليارد و 16 ميليون تومان بوده است، اظهار کرد: در بخش تسهيلات قرض الحسنه طي دو ماه ابتدايي سال جاري، مجموعا يک هزار و 829 فقره تسهيلات پرداخت شده که از اين تعداد، 767 فقره به تسهيلات قرض الحسنه ازدواج با رقمي بالغ بر 9 ميليارد و 515 ميليون تومان مربوط بوده است.

همچنين 155 فقره تسهيلات قرض الحسنه اشتغال زايي و مشاغل خانگي به متقاضيان تحت پوشش کميته امداد امام خميني(ره) پرداخت شده که اين تسهيلات به لحاظ ريالي معادل 2 ميليارد و 714 ميليون تومان ارزش داشته است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته