جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/04/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5877

 خبر 

 دکترلاريجاني:

بازاريان در مسائل مختلف آگاهانه و با تدبير عمل کردند

رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: بازاريان در مسائل و مقاطع مختلف آگاهانه و با تدبير عمل کرده‌اند.

به گزارش ايسنا، علي لاريجاني که به قم سفر کرده بود، در ديدار با استاندار قم و اعضاي هيات رئيسه اتاق اصناف مرکز قم پس از استماع گزارش رئيس اتاق اصناف مرکز استان قم و استاندار، اظهار داشت: مشکلات اصناف به خصوص نانوايان را بررسي کرده و نظر استاني را بيان کنيد شايد مدل مناسبي براي حل مشکلات مشابه در کشور شود.

رئيس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه از زحمات اتاق اصناف مرکز استان قم که در فراز و فرودها با بصيرت عمل کرده است، تشکر مي‌کنم، بيان کرد: بازاريان در پيروزي انقلاب اسلامي نقش مثبتي داشتند و بازاريان تهران نيز همين گونه‌اند ولي عده‌اي دخالت کردند.

وي با اشاره به اينکه بايد مشکلات اصناف را حل کرد، افزود: بازاريان در مسائل مختلف آگاهانه و با تدبير عمل کرده‌اند و اين روند بايد ادامه پيدا کند.

نماينده مردم قم در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه اتاق اصناف مرکز قم بايد مشکلات اصناف را بررسي کرده و‌ با استاندار قم در ميان بگذارند، گفت: ما نيز تلاش مي‌کنيم تا مشکلات اصناف مرتفع شود.

دادستان سنندج: تشکيل پرونده قضايي تصادف تانکر و اتوبوس

دادستان عمومي و انقلاب سنندج گفت: علت وقوع تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس، بر اساس گزارشات اوليه پارگي شيلنگ ترمز تانکر بوده که در حال بررسي است و پرونده قضايي نيز براي آن تشکيل شده است.

به گزارش ايرنا ،اکبر جوهري در گفت و گو با رسانه ها اظهار داشت: در اين حادثه راننده و کمک راننده اتوبوس زنده مانده‌اند اما راننده تانکر و تعداد زيادي از مسافران اتوبوس فوت شده‌اند.

دادستان عمومي و انقلاب سنندج اضافه کرد: تانکر حمل سوخت ايراني بوده است و شايعات ديگر در اين رابطه صحت ندارد.

تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربري ساعت 30 بامداد چهارشنبه رخ داد که در اثر آن 11 نفر از مسافران اين اتوبوس جان خود را از دست داده و هفت نفر مصدوم شدند.کارشناسان پليس راهور اعلام کردند نقص فني در سيستم ترمز تانکر حامل مواد سوختي و عمل نکردن آن علت اصلي وقوع اين حادثه است و منجر به برخورد شديد تانکر از پشت با اتوبوس و انفجار مواد سوختي و آتش گرفتن اتوبوس بوده است.

گرد و غبار، ادارات ريگان را تعطيل کرد

گرد و غبار 16روستا را خالي از سکنه و150روستا را در محاصره شنهاي روان قرار داده است.

فرماندار شهرستان ريگان گفت: گرد و غبار 15برابر حد مجاز در ريگان ادارات را در روزگذشته تعطيل کرد.

امين باقري در گفت و گو با ايرنا افزود: شدت گرد و غبار موجب کاهش ديد افقي شده و راه ارتباطي 19 روستاي ريگان در استان کرمان را مسدود و تردد به اين روستاها را با سختي مواجه کرده است.فرماندار ريگان اظهارداشت: گرد و غبار شديد علاوه بر کاهش ديد در محور ترانزيتي ريگان چابهار موجب مشکلات تنفسي براي 23 شهروند در اين
شهرستان شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته