جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/04/21 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5877

 برق ادارات و سازمان‌هاي بد مصرف و پرمصرف قطع شد 

 شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، در راستاي بخشنامه استانداري مبني بر کاهش مصرف انرژي، برق تعدادي از ادارات و سازمان هاي بد مصرف و پرمصرف را قطع کرد.به گزارش روابط عمومي شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ، در راستاي مصوبه هيات وزيران و ابلاغ بخشنامه استانداري تهران مبني بر قطع سيستم هاي سرمايشي از ساعت 13:30 و کاهش مصرف انرژي، برق تعدادي از ادارات و سازمانهايي که الگوي مصرف را رعايت نکرده و بد مصرف و پرمصرف بودند، قطع شد.

کامبيز ناظريان معاون بهره برداري و ديسپاچينگ در اين خصوص گفت: با توجه به وظيفه شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ در خصوص کنترل پايش مصرف انرژي، اين شرکت در راستاي نظارت بر حسن اجراي بخشنامه مذکور با اعزام 250 اکيپ فني و مهندسي به سازمان ها و ادارات شهر تهران نسبت به ارزيابي و پايش مصرف انرژي و نظارت بر حسن اجراي اين بخشنامه و رعايت الگوي مصرف برق اقدام کرد.

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ افزود: ارزيابان اين شرکت از روز شنبه در دور دوم مميزي، با مراجعه به سازمانها و ادارات شهر تهران و ارزيابي مواردي چون قطع سيستم هاي سرمايشي از ساعت 13:30، تنظيم دماي محيط کار در مدت زمان کار اداري حداقل روي 25 درجه سانتيگراد، اطمينان از بمدار آمدن ديزل ژنراتور هاي کليه ادارات، صنايع، کشاورزي و ... از ساعت 12 الي 16، و اصلاح سيستم هاي روشنايي محيط کار، نسبت به صدور اخطار به اداراتي که موارد مذکور را رعايت نکرده اند، اقدام کرده اند.

وي افزود: با توجه به اهميت موضوع انرژي و رفاه و آسايش شهروندان و پيشگيري از هرگونه مشکل در تامين برق پايدار شهر تهران، برق کليه سازمانهاي دولتي، غيردولتي، موسسات، بانک هايي که با دريافت اخطار همچنان نسبت به اصلاح الگوي مصرف و اجراي بخشنامه مذکور اقدام نکردند، قطع شد.

ناظريان در پايان سخنان خود بر اين نکته تاکيد کرد که در شهر تهران هيچ برنامه منظم و قطعي مبني بر اعمال محدوديت بار نداريم و تنها با ده درصد صرفه جويي از سوي مشترکان، به راحتي مي توانيم از پيک تابستان عبور کنيم.

شرکت توزيع برق تهران بزرگ اطلاعيه داد

با توجه به افزايش دما و پايداري هواي گرم طي روزهاي آينده در شهر تهران، شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ از مشترکين خواست، تنها با 10 درصد صرفه جويي در مصرف برق، ما را در تامين برق پايدار ياري رسانند.

بر اساس اطلاعات دريافتي، طي روزهاي آينده براي شهر تهران افزايش دما و پايداري هواي گرم بصورت کم سابقه اي پيش بيني شده است و به دنبال آن انتظار مي رود مصرف برق بصورت صعودي افزايش يابد؛ بي ترديد در چنين شرايطي براي تامين برق پايدار بيش از هر زمان ديگر به مديريت مصرف برق نيازمنديم، لذا اين شرکت ضمن تشکر از يکايک شهروندان و مشترکان شهر تهران در بخش هاي مختلف خانگي، تجاري، مراکز و ادارات تقاضا دارد با کاهش و مديريت مصرف برق به ويژه در ساعت هاي اوج بار (12الي 16 و 20 الي 23) تنها به ميزان 10درصد، صنعت برق و شرکت توزيع نيروي برق تهران بزرگ را در ارائه هر چه مناسب تر خدمات و تامين برق پايدار ياري نمايند.

اميد است شهروندان تهراني، با رعايت و مصرف درست و بهينه برق، حذف موارد غير ضروري، کنترل و پايش مصرف انرژي به ويژه در بخش استفاده از تجهيزات و لوازم سرمايشي زمينه را جهت برخورداري عموم از اين خدمت بي بديل فراهم آورند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته