جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/05/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5900

 نهادهاي مالي 

 برندگان نهمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند

بانک اقتصاد نوين - برندگان نهمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين (بهار97) برگزار گرديد.

در اين جشنواره تمامي کارت‌هاي هديه با حداقل مانده 250.000 رالا که از ابتداي اسفند ماه 94 تا پايان اسفند ماه 96 صادر شده‌اند در قرعه‌کشي شرکت داده شدند و جوايز ارزنده‌اي از جمله کمک هزينه خريد خودرو به ارزش 500 ميليون ريال و 50 کارت هديه 5 ميليون ريالي به دارندگان آنها تعلق گرفت.

پيام ، مدير عامل بانک پارسيان به مناسبت روز خبرنگار

بانک پارسيان - قسم به قلم و آنچه مي نويسد، اقتضاي جان چو اي دل آگهي است/ هرکه آگه تر بود جانش قوي است.به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي بانک پارسيان ،بي شک رسانه‌ها نقشي شگرف در شکل دهي به افکار عمومي دارند و به عنوان بازويي توانمند در کنار سازمان ها مي‌توانند، در رونق و توسعه جامعه اثرگذار باشند.آنچه که مشهود است؛ رسانه ها نسبت به اطلاع رساني موثر و آگاهي بخشي در جهت تحقق شعار امسال "حمايت از کالاي ايراني" اهتمام ويژه اي داشته و بخشي از تلاش ها براي تحقق شعار امسال را بر عهده گرفته اند و در تلاشند اهميت توليد ملي و نقش آن را در بهبود و رونق اقتصاد، اشتغالزايي و .. براي مردم تببيين کنند.خبرنگاران به راستي تجسم امانت داري، مسئوليت پذيري، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند. خبرنگاران وجدان آگاه و زبان گوياي جامعه و مهندسان افکار عمومي امروز و سازندگان بايد ها و نبايدهاي ذهن فرداي جامعه هستند. از اين جهت که همواره در عمق جامعه زندگي مي کنند و سلامت فرهنگي، فکري و اقتصادي هر نسلي، مرهون تلاش هاي شبانه روزي آنهاست.

اعطاي 14.959 فقره تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه از سوي بانک رفاه

بانک رفاه - بانک رفاه طي چهار ماهه ابتداي سال جاري، تعداد 14.959 فقره تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، شعب اين بانک از محل سپرده هاي قرض الحسنه نزد خود و در چهار ماهه نخست سال جاري، تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه به تعداد 14.959 فقره و به مبلغ 2.275.670 ميليون ريال پرداخت کرده اند که مديريت هاي شعب اين بانک در استان هاي خراسان رضوي، خوزستان و آذربايجان شرقي به ترتيب داراي بيشترين پرداختي به مبلغ (282.100)، (137.500) و (133.500) ميليون ريال بوده اند.

آغاز ساخت مدرسه در روستاي بابره تين مرند با مشارکت بانک ملّي

بانک ملي - کلنگ ساخت مدرسه ابتدايي سه کلاسـه شهداي بانک ملي ايران در روســتاي بابره تين از توابع شهرستان مرند استان آذربايجان شرقي با مشارکت بانک ملي ايران و با بودجه دو ميليارد ريالي به زمين زده شد.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، اين مراسم با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه مرند، تني چند از مسئولان اداره امور شعب بانک ملي ايران در استان آذربايجان شرقي، مديران محلي و همچنين جمعي از خانواده شهدا برگزار شد.

ارج‌گذاري به نقش‌آفريني بانک سپه در عرصه کلان اقتصادي از سوي جمعي از نمايندگان مجلس

بانک سپه - عضو هيئت‌رئيسه مجلس با اعطاي لوح تقدير به چقازردي مديرعامل بانک سپه از تلاش‌هاي هدفمند و اثرگذار اين بانک در عرصه کلان اقتصادي تقدير کرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني بانک سپه ،اکبر رنجبر زاده عضو هيئت‌رئيسه مجلس ضمن اعطاي لوح تقدير نمايندگان و اعضاي کميسيون‌هاي تخصصي مجلس به مديرعامل بانک سپه گفت: تلاش اثرگذار و برنامه‌ريزي مدبرانه بانک سپه در شرايط حساس کنوني که اقتصاد خط مقدم جبهه استکبار عليه کشورمان قرارگرفته جاي تقدير دارد.

وي افزود: در اين شرايط درک وضعيت موجود و حضور فعال و هوشمندانه در عرصه کلان اقتصادي براي خنثي کردن توطئه‌ها و شيطنت‌هاي استکبار جهاني بسيار بااهميت و حياتي است.

براي اولين بار صورت گرفت :

انتصاب يک بانو در مقام مدير استان در بانک مسکن

بانک مسکن - با حضور مديرعامل واعضاي هيات مديره بانک مسکن، مراسم توديع مدير سابق و معارفه ي مدير جديد استان گيلان برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، در اين مراسم رحيمي انارکي مديرعامل بانک مسکن ضمن تشکر از همکاران بازنشسته و پيشکسوت اين بانک ، گفت:حاصل تلاش اين عزيزان اکنون در اختيار ما قرار گرفته است و جا دارد از تلاش تمامي آنان قدرداني کنم.

دکتر صالح آبادي به مناسبت روز خبرنگار:

باور به پاسخگويي در ارکان بانک توسعه صادرات متبلور است

بانک توسعه صادرات - دکتر صالح آبادي در پيامي به مناسبت 17 مرداد و روز خبرنگار تصريح کرد: باور به پاسخگويي در ارکان بانک توسعه صادرات متبلور است.

در بخشي از اين پيام آمده است ،هفدهم مردادماه روز بزرگداشت مقام خبرنگار که روزي براي يادآوري "حق دانستن" و "دستيابي آزادانه به اطلاعات صحيح و مناسب" به آحاد مردم است، مبارک باد.گراميداشت اين روز بهانه اي است براي تقدير از کساني که با مشقات فراوان، نگاشتن رخدادها و حقايقي را برعهده مي گيرند که انتشار آنها متضمن توسعه و رشد جامعه است. ديده بانان سنگر آگاهي که با تنها سلاحشان يعني قلم که خداوند به آن سوگند ياد کرده است، به نبرد با نابخردي و جهل پرداخته اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته