جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/05/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5901

 جهانگيري: بايد با مردم صادق باشيم 

 معاون اول رييس جمهوري با تاکيد بر اين‌که شرايط خطيري پيش روي کشور قرار دارد، اظهار کرد: بايد با مردم صادق باشيم.به گزارش ايسنا، اسحاق جهانگيري طي سخناني در حاشيه جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به شرايط پيش‌ روي کشور گفت: ما بايد با مردم صادق باشيم چرا که در شرايط پيش‌روي کشور وضعيت خطير است و آمريکا بدون پرده پوشي مي‌گويد مي‌خواهد مردم ايران را تحت فشار قرار دهد تا خواسته‌هاي 40 سال گذشته‌اش را محقق کند.

وي افزود: مسيري که ما دنبال مي‌کنيم اين است که براي عبور از اين شرايط برنامه‌ريزي داشته باشيم.وي افزود: مسيري که ما دنبال مي‌کنيم اين است که با توجه به واقعيت‌هايي که پيش روي کشور است براي عبور از اين شرايط برنامه‌ريزي داشته باشيم. من فکر مي‌کنم برنامه‌ريزي و سياست‌گذاري که انجام شده متناسب با شرايط کشور است و حتما بخش خصوصي ما بايد از اين فرصت استفاده کند که علامت مي‌دهد که صادرات کشور به شدت اقتصادي و مقرون به صرفه است و اين شرايط به ما مي‌گويد که بايد به توليد توجه بيشتري کنيم و به توليدکنندگان عنايت بيشتري داشته باشيم.

معاون اول رييس‌جمهور گفت: به همين دليل از وزارت صمت خواسته‌ايم يک بسته براي حمايت از توليد در شرايط جديد به وجود آورد تا آن را تصويب کنيم و نيز به اقشار متوسط و پايين جامعه که تحت فشار اقتصادي قرار مي‌گيرند بايد از منابعي که به دست مي‌آوريم به آنان توجه کنيم. اگر بتوانيم عوارض جانبي اين سياست‌ها را با موفقيت کنترل کنيم اين سياست‌ها حتما با استقبال بخش خصوصي مواجه خواهد شد و حتما تاثيرش مثبت خواهد بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته