جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/05/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5901

 رييس سازمان برنامه و بودجه:
 ستاد بودجه 98 تشکيل شد 

 رييس سازمان برنامه و بودجه از تشکيل ستاد بودجه 98 در اين سازمان خبر داد.

به گزارش ايسنا، محمد باقر نوبخت در حاشيه جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌هاي اخير سازمان برنامه و بودجه و مصوبات اين سازمان، اظهار کرد: اخبار سازمان برنامه و بودجه را مي‌توانم در دو بخش خدمت عزيزان منعکس کنم. يک بخش آن چيزي است که مربوط به گذشته است و تا اين تاريخ که با شما صحبت مي‌کنم براساس آنچه که مربوط به عملکرد چهار ماهه اخير است سخن مي‌گويم.

ما چيزي حدود 105 ميليارد تومان منابعي بود که به خزانه واريز کرديم و خوشبختانه اين رقم 58 درصد نسبت به چهار ماهه اول سال گذشته بيشتر است.

وي افزود: آنچه که از اين ميزان براي امور جاري کشور صرف مي‌شود 15 درصد بيشتر از سال گذشته است و آنچه که مربوط به طرح‌هاي عمراني است 21 برابر شده است. به طوري که در چهار ماهه اول سال گذشته موفق شده بوديم براي طرح‌هاي عمراني 1100 ميليارد تومان اعتبار و پرداخت انجام دهيم و خوشبختانه در چهار ماهه اخير اين رقم به 23هزار و 500 ميليارد تومان رسيد.

رييس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اين‌که ظرف امروز و فردا اقدام براي پرداخت بدهي به کشاورزان انجام مي‌دهيم، گفت: 2500 ميليارد تومان براي پرداخت ويژه به گندمکاران عزيز اختصاص يافته و تا الان نيز کشاورزان عزيز 10 هزار ميليارد تومان گندم به دولت فروخته‌اند که از اين ميزان 5 هزار ميليارد تومان پرداخت کرديم و 5 هزار ميليارد تومان باقي‌مانده را نيز در نظر داريم که در حال حاضر 2500 ميليارد تومانش را ظرف روزهاي آينده پرداخت مي‌کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته