جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/05/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5901

 نهادهاي مالي 

 فروش اوراق گواهي سپرده 18 درصدي در بانک ملّي

بانک ملي - شعب بانک ملي ايران در سراسر کشور تا روز دوشنبه 22 مرداد ماه جاري، تعداد محدودي اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه گذاري (عام ) را با نرخ سود علي الحساب 18 درصد سالانه عرضه مي کنند.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، اين اوراق با سررسيد يکساله، با نام، غيرقابل انتقال و قابل باز خريد قبل از سررسيد با نرخ 16 درصد سالانه از تاريخ انتشار است.معامله ثانويه اوراق در بازار سرمايه از طريق شرکت هاي بورس اوراق بهادار تهران و يا فرابورس ايران امکان پذير است.

مديرعامل بانک سپه:

خبر و خبرنگاري عرصه مقدسي است که بايد حرمت و قدر آن شناخته شود

بانک سپه - مديرعامل بانک سپه طي پيامي با تبريک روز خبرنگار گفت: عرصه خبر و خبرنگاري عرصه مقدسي است که حضور در آن حرمت دارد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني بانک سپه، در پيام محمدکاظم چقازردي رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانک سپه به مناسب روز خبرنگار آمده است: مناسبت‌ها فرصت و بهانه‌اي هستند براي يادآوري برخي رويدادها و حوادث مهم و حائز اهميت، از جمله اين رويدادهاي پر اهميت، 17 مرداد سالروز شهادت شهيد محمود صارمي است که به عنوان روز خبرنگار در تقويم پرافتخار جمهوري اسلامي ثبت شد.

در ادامه اين پيام آمده است: بر اين باورم که به يمن و برکت آيه شريفه ن وَالْقَلَمِ وَمَا يسْطُرُونَ (سوگند به قلم و آنچه مي‌نويسند)، عرصه خبر و خبرنگاري عرصه مقدسي است که حرمت و قدر آن را بايد شناخت و فعالين و تلاشگران اين عرصه نيز با آگاهي کامل از مسئوليت و جايگاه خويش بايد قدم در اين مسير بگذارند.

روابط عمومي بانک مسکن اعلام کرد:

تقدير از بانک مسکن در حوزه مسووليت اجتماعي

بانک مسکن - دومين همايش جايزه ي ملي مسووليت اجتماعي بنگاه هاي اقتصادي ايران با هدف بررسي و شناخت دستاوردهاي بنگاه هاي اقتصادي در حوزه ي مسووليت اجتماعي و با همکاري وزارت راه و شهرسازي ، اتحاديه اروپا و ساير سازمان ها برگزار شد.به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، دومين دوره جايزه مسووليت اجتماعي
بنگاه­هاي اقتصادي ايران در دوم مرداد ماه سالجاري در مرکز همايش هاي صدا و سيما و با هدف بررسي و شناخت دستاوردهاي بنگاه هاي اقتصادي در حوزه مسووليت اجتماعي و با حضور دکتر آخوندي وزير راه و شهرسازي، دکتر مارتين نئوريتر نماينده شبکه مسووليت اجتماعي اتحاديه اروپا و دکتر پارکس نماينده يونيسف در ايران برگزار شد.

در اين رويداد از رحيمي انارکي رئيس هيات مديره و مدير عامل بانک مسکن به عنوان حامي اين رخداد تقدير و نشان اهتمام عمل به مسووليت اجتماعي به وي اهدا شد که عليرضا آذري معاون اداره کل روابط عمومي به عنوان نماينده بانک نشان ياد شده را دريافت کرد.

فراکسيون اقتصاد مقاومتي مجلس عملکرد بانک تجارت را ستود

بانک تجارت - عملکرد بانک تجارت در حوزه اقتصاد مقاومتي مورد تقدير اعضاي فراکسيون اقتصاد مقاومتي مجلس شوراي اسلامي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي بانک تجارت ، شهباز حسن پور نايب رييس فراکسيون اقتصاد مقاومتي و عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادي و احمد انارکي محمدي رييس هيات تحقيق و تفحص و عضو فراکسيون اقتصاد مقاومتي با ارسال لوح تقدير جداگانه، حمايت قاطعانه بانک تجارت از اقتصاد مقاومتي و رونق بخشي به کسب و کار بنگاه هاي کوچک و متوسط را مورد تقدير قرار داده و آن را الگويي عملياتي براي سازمانها و نهادهاي کشور در راستاي اشتغالزايي ، رونق توليد و صادرات بر شمرده اند.

بانک تجارت در راستاي تحقق اهداف اقتصاد مقاومتي تا پايان سال 96 به 1578 بنگاه کوچک و متوسط مجموعا مبلغ 19.757 ميليارد ريال تسهيلات پرداخت کرده است. اعطاي بيش از 142 هزار فقره تسهيلات ازدواج و تامين جهيزيه، 78.830 فقره تسهيلات خريد خودرو و کالاي ايراني، 4.025 فقره تسهيلات بازسازي و نوسازي ناوگان حمل و نقل شهري بويژه تاکسي هاي فرسوده و 5.729 فقره تسهيلات در بخش اشتغال زايي مدد جويان و سازمان بهزيستي از ديگر اقدامات بانک تجارت در زمينه تحقق سياستهاي اقتصاد مقاومتي به شمار مي آيد.

پيام تبريک مدير مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر به مناسبت روز خبرنگار

بانک شهر - مدير مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر در پيام تبريکي به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به شرايط سخت کنوني براي فعالان عرصه خبرگفت: خسته نباشيد و پايدار بمانيد که آگاهي ملتي با شماست.به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومي بانک شهر، متن اين پيام به شرح زير است:

گفتن و نوشتن درباره آناني که خود حرفه و باورشان گفتار و نوشتار است شايد از هر کاري در اين دنيا دشوارتر باشد اما اين سختي هيچ‌گاه نمي‌تواند و نبايد بهانه‌اي شود براي سکوت در برابر جايگاه و رسالتي که خبرنگاران و روزنامه‌نگاران برخوردارند و چه بهانه‌اي زيباتر و دلنشين‌تر از روزي که به پاس و حرمت خون خبرنگاري شهيد، به نام فعالان عرصه اطلاع‌رساني انتخاب شده‌است.

تکرار مکررات است اگر از بايستگي‌ها و شايستگي‌هاي خبر و اطلاع‌رساني، رسالت خبرنگاران، اهميت آگاهي‌بخشي، تأثير رسانه‌ها در تقويت مردم‌سالاري، نقش مطبوعات در جهت‌دهي افکارعمومي و... سخن بگويم اما در کنار اين واقعيت‌هاي هميشگي‌ که تکرارشان هم شيرين است و لازم، از کنار اين واقعيت نيز نمي‌توانم و نبايد بگذرم که زمين و زمان در روزگار امروز ما براي فعاليت رسانه‌ها، سخت ناهمراه است شايد بيش از هر زمان ديگري؛ چرا و چطورش را خود اهل رسانه بهتر و بيشتر از من مي‌دانند بنابراين از گفتنش بگذرم بهتر است. در اين وانفسا اما بايد به همت و غيرت و باور همه روزنامه‌نگاران، عکاسان، خبرنگاران، دبيران، سردبيران، مديران‌مسئول، حروفچين‌ها، صفحه‌بندها، فيلمبردارها، کارگران شرکت‌هاي توزيع، رانندگان وانت‌هاي خط‌هاي کيوسک‌ها، دکه‌دارها و.... خدا قوت بگويم چرا که همه اينها علاوه بر اينکه به اعتبار ارج و اهميت اطلاع‌رساني در حرفه‌اي مقدس مشغولند، فعالان بازار و کسب‌وکاري هستند که مانند بسياري از بازارها و کسب‌وکارها در کشور، اين روزها برايشان سخت مي‌گذرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته