جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/05/18 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5901

 شهردار تبريز:
 طرح تفصيلي تبريز و تمام قراردادها روي سايت شهرداري است 

 تبريز-توفيقي

شهردار تبريز گفت: طرح تفصيلي، تمامي قراردادهاي بالاي 100 ميليارد ريال و اطلاعات مورد نياز شهروندان در راستاي شفافسازي امور در درگاه (سايت) شهرداري منتشر شده است.ايرج شهين باهر، افزود: اين اقدام به منظور جلوگيري از رانت اطلاعاتي، ويژه‎خواري و بروز برخي تخلفات در مجموعه شهرداري انجام شده و اين روند براي شفافسازي همه امور ادامه مي‎يابد.

وي با تاکيد بر اينکه عقيده‎اي به پنهان‎کاري ندارم، اظهار داشت: در اين راستا تمامي شهروندان مي‎توانند از مسير خيابانها و کاربريهاي مختلف اطلاع کسب کرده و تمامي اطلاعات موردنياز خود را در سايت شهرداري مشاهده کنند.

شهردار تبريز يادآوري کرد: پيچيدگي امور و نبود شفافيت موجب بروز تخلفات در يک مجموعه مي‎شود و بايد با تسهيل امور و از بين بردن منفذهاي فساد از بروز تخلف جلوگيري کرد.شهين باهر اصليترين عامل صرفه‎‌جويي را مبارزه با فساد اعلام کرد و ادامه داد: با فيلترگذاري در تمام حوزه‎ها فضا براي فساد و ارتشا در شهرداري تنگ شده است.

وي با اشاره به حرکت مديريت شهري در مسير شفاف سازي امور در تمامي حوزه‎ها گفت: فساد در يک مجموعه موجب از بين رفتن تکريم ارباب رجوع و اعتماد مردمي و بروز خسارت در آن مجموعه مي‎شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته