جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/06/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5923

 نهادهاي مالي 

 کسب رتبه نخست فروش املاک مازاد درنظام بانکي توسط بانک ملي

بانک ملي - مديرعامل بانک ملي ايران با تاکيد بر اين که اين بانک در فروش اموال و املاک مازاد خود رتبه نخست نظام بانکي را دارد، گفت: بانک ملي ايران طي نه ماه گذشته، حدود دو هزار و 600 ميليارد تومان از شرکت ها و املاک مازاد خود را واگذار کرده است.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، دکتر محمدرضا حسين‌زاده در گفت‌وگو با خبر راديو با بيان اين که شرکت هاي بورسي تحت مديريت بانک از طريق بورس واگذار مي شوند، افزود: شرکت‌ها و املاک ديگر از طريق مزايده عمومي با اطلاع رساني گسترده توسط آگهي فروخته مي‌شوند.

وي افزود: فروش املاک مازاد و بنگاه‌هاي در اختيار بانک، موضوعي نيست که تنها در اختيار بانک ما باشد، بلکه بانک به عنوان يک طرف معامله، املاک را به فروش مي‌گذارد و بايد خريدار نيز به اين کار ترغيب شود.

مدير عامل بانک رفاه اعلام کرد:

صنعت بانکداري از اساسي ترين نيازهاي هر جامعه است

بانک رفاه - سهماني اظهار داشت: اميدواريم با سياست هاي دولت در قالب طرح هاي تامين مالي بنگاه‌هاي کوچک و متوسط و طرح اشتغال فراگير و روستايي، چالش هاي اين حوزه برطرف شود.

به گزارش روابط عمومي بانک رفاه کارگران، دکتر سهماني در بازديد از استان آذربايجان غربي با بيان اين مطلب افزود: اگر در چند سال اخير توسعه اي در کشور رخ داده است به واسطه خدمات ارزشمند بانک‌ها بوده است و در شرايط کنوني که دشمن اقتصاد کشور را هدف قرار داده و تحريم هاي اخير، نظام بانکي را نشانه گرفته است، همکاران بانکي در سراسر کشور سربازان خط مقدم اين جنگ به شمار مي‌روند که به لحاظ شرايط خاص کشور بايد دغدغه ايفاي دقيق نقش خود را در سازمان داشته باشند و حساسيت زمانه را درک و تلاش کنند کشور از اين تنگنا عبور کند.

پرداخت نزديک به 35 هزار فقره تسهيلات حوادث غيرمترقبه توسط بانک مسکن

بانک مسکن - بانک مسکن بالغ بر 34 هزار و 700 فقره انواع تسهيلات در بخش حوداث غيرمترقبه به ارزش بيش از 588 ميليارد و 530 ميليون تومان پرداخت کرده است.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن- هيبنا، بانک عامل بخش مسکن خود را متعهد و مسوول مي داند تا بخشي از اعتبارات خود را در قالب تسهيلات حوادث غيرمترقبه که بخشي از اين تسهيلات براي بازسازي، تعمير و مقام سازي پروژه هاي مسکوني آسيب ديده در مناطق زلزله زده کرمانشاه پرداخت شده است، اختصاص دهد.

افزودن امکانات جديد در سامانه بانکداري مجازي بانک‌پاسارگاد

بانک پاسارگاد - بانک‌پاسارگاد در راستاي افزايش رفاه حال مشتريان و توسعه خدمات بانکداري‌الکترونيک، امکانات جديدي را به سامانه بانکداري مجازي خود افزود.

به گزارش روابط‌عمومي بانک‌پاسارگاد، از اين پس در سامانه جديد بانکداري مجازي بانک‌پاسارگاد خدماتي مانند امکان پرداخت قبض همراه ‌اول مستمر در منوي خدمات قبض، امکان اخذ موجودي کارت‌هاي پاسارگاد، امکان دريافت گزارش آخرين آي‌پي‌هاي ورود مشتري و امکان پرداخت اقساط آنلاين تسهيلات ساير مشتريان ارايه مي‌شود.

پاسخگويي صددرصدي بانک تجارت

بانک تجارت - بانک تجارت در سامانه انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات، صد در صد پاسخگو بوده است.

به گزارش روابط عمومي بانک تجارت، کميسيون انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در قالب يک جدول، گزارش عملکرد سازمان‌هاي کشور را منتشر کرد و در جدول مقايسه اي عملکرد دستگاه هاي متصل به اين سامانه، بانک تجارت صد در صد پاسخگو بوده است.

براي اولين بار در نظام بانکي؛

66 سال قدمت بانک صادرات بر پرده نقالي روايت شد

بانک صادرات - بانک صادرات ايران براي نخستين بار در اقدامي بديع تاريخچه تاسيس خود را در قالب هنر اصيل ايراني در پرده «نقالي» روايت کرد.

به گزارش روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، همزمان با برگزاري جشن آغاز شصت و هفتمين سال تاسيس اين بانک، روايت سال‌ها خدمت به مردم اقصي نقاط کشور بر پايه يک هنر اصيل پهلواني ايراني شکل گرفت که در نظام بانکي کشور اتفاقي جذاب و بي‌سابقه است.

در اين رويداد فرهنگي که در راستاي حمايت از شعر و هنر نمايشي با اصالت ايراني صورت گرفت، تاريخچه تاسيس بانک صادرات ايران در قالب شعر و اجراي سمبليک نقالي در پرده‌هاي مختلف زماني از اقدامات اوليه مهندس مفرح بنيانگذار بانک در 15 شهريور 1331 تا شکلگيري نهايي، حوادث قبل و بعد از انقلاب اسلامي سال 57، گسترش شعب داخل و خارج از کشور، نقش بزرگ و برجسته بانک در تامين مالي زيرساخت‌هاي اقتصادي و صنعتي کشور، انجام مسئوليت‌هاي اجتماعي، همچنين تداوم نقش‌آفريني‌هاي بزرگ در عرصه خدمات نوين بانکي و چشم‌انداز اميد‌بخش آينده با روايتي اسطوره‌اي اجرا شد.

بازديد مسئولين از پروژه هاي اقتصاد مقاومتي بانک گردشگري در شهرستان بافت

در آستانه عيد سعيد قربان و در هفته دولت، فرمانده قرارگاه خاتم الانبيا و جمعي از مسئولين در استان کرمان از پروژه احياء استيل فولاد بافت بازديد و در جريان اقدامات گروه مالي گردشگري و بانک گردشگري در رونق توليد و ايجاد اشتغال براي جوانان منطقه قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي بانک گردشگري، «سردارعبادالله عبداللهي»، فرمانده قرارگاه خاتم الانبياي کشور و «سيد مصطفي آيت اللهي موسوي» معاون عمراني استاندار کرمان در بازديدهاي جداگانه از پروژه هاي در دست اجراي بانک گردشگري در شهرستان بافت به ويژه پروژه بزرگ فولاد اين شهرستان در جريان روند پيشرفت امور قرار گرفتند و از زحمات متوليان اين پروژه قدرداني کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته