جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/06/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5925

 خبر 

 حمله موشکي سپاه به مقر حزب دموکرات کردستان ايران در شمال عراق

گفته مي شود در اين حمله، ستاد فرماندهي حزب دموکرات مورد حمله موشکي قرار گرفت.

سپاه پاسداران در حمله موشکي به کردستان عراق، مقر حزب دموکرات کردستان ايران را مورد هدف قرار داد.

به گزارش عصرايران، اين حمله با استفاده از 5 موشک زمين به زمين انجام شد.سايت رجانيوز نوشت که در اين حمله 9 تن کشته و حدود 30 نفر ديگر زخمي شدند.گفته مي شود در اين حمله، ستاد فرماندهي حزب دموکرات مورد حمله موشکي قرار گرفت.فيلم هايي نيز در شبکه هاي اجتماعي از حمله موشکي منتشر شده است.

آمريکا خشونت عليه ديپلماتها در بصره را محکوم کرد

وزارت خارجه آمريکا بدون آنکه نامي از ايران ببرد، در بيانيه‌اي که بعد از تعرض به سفارت ايران در بصره صادر شد؛ خشونت عليه ديپلماتها را محکوم کرد.

به گزارش مهر به نقل از آناتولي، وزارت خارجه آمريکا بدون نام‌بردن از ايران، خشونت عليه ديپلماتها در شهر بصره عراق را محکوم کرد.

در همين‌ راستا، «هدر نائورت» سخنگوي وزارت خارجه آمريکا با صدور بيانيه‌اي گفت: در قانون اساسي عراق، حق اعتراض صلح‌جويانه و حفاظت از دارايي‌هاي عمومي و خصوصي از ارتباطي تنگاتنگ برخوردارند.

وي افزود: آمريکا خشونت عليه ديپلماتها از جمله آنچه که اتفاق افتاد، محکوم مي‌کند. از همه طرفين شامل نيروهاي امنيتي و معترضين مي‌خواهيم حق تظاهرات مسالمت‌آميز و حفاظت از ديپلماتها و اماکن ديپلماتيک را رعايت کنند.

يک مسئول آمريکايي فاش کرد

ترامپ درصدد قطع کمک 20 ميليون دلاري به بيمارستان‌هاي قدس

يک مسئول آمريکايي اعلام کرد که رئيس‌جمهور اين کشور تصميم گرفته کمک‌هايي به ارزش 20 ميليون دلار را از بيمارستان‌هاي قدس قطع کند.

به گزارش ايسنا، به نقل از روزنامه عبري زبان هاآرتص، يک مسئول آمريکايي اعلام کرد: دونالد ترامپ، رئيس‌جمهور اين کشور تصميم گرفته کمک‌هاي کشورش به ارزش 20 ميليون دلار را از بيمارستان‌هايي که به فلسطيني‌ها در قدس خدمات‌رساني مي‌کنند، قطع کند.کنگره پيشتر با اين کمک‌ها در راستاي مبالغ اختصاصي براي سال جاري ميلادي موافقت کرده بود اما دولت ترامپ آن را به طور کامل قطع کرد.

سازمان بهداشت جهاني:

درد و رنج مردم يمن بي‌سابقه است

مدير منطقه‌اي سازمان بهداشت جهاني در خاورميانه اعلام کرد، درد و رنج انساني و نيازهاي بهداشتي در يمن به سطح بي‌سابقه‌اي رسيده است.

به گزارش ايسنا، به نقل از النشره، احمد المنظري، مدير منطقه‌اي سازمان بهداشت جهاني در خاورميانه در بيانيه‌اي گفت، مراکز بهداشت اصلي يمن به دليل جنگ فلج شده‌اند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته