جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/06/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5925

 افتتاح اولين سراي محله در مهرشهر  

 کرج-خاکپور

سرپرست منطقه 12 شهرداري کرج با اشاره به افتتاح اولين ساختمان سراي محله در اين منطقه گفت: رفع مشکلات شهروندان با تکيه بر ظرفيتهاي مردمي ازمهمترين اهداف راه‌اندازي سراها است. به گزارش خبرنگار آفرينش ،مهرداد فيروزبخت در گفت و گو با پايگاه خبري مديريت شهري کرج با اشاره به افتتاح اولين سراي محله در منطقه 12، اظهار کرد: اين مجموعه افتتاح شد تا با مشارکت مردم در اداره امور شهري، مسير توسعه با سرعت بالاتري طي شود. وي "مردم‎محور" کردن محلات را يکي از مهمترين اهداف افتتاح ساختمان سراي محله در منطقه 12 برشمرد و افزود: طرح مشکلات و نياز شهروندان در اين مجموعه سبب خواهد شد تا با تکيه بر ظرفيت و پتانسيل ساکنين، معضلات در اولين فرصت ممکن پيگيري و برطرف شود.

سرپرست شهرداري منطقه 12 با اعلام اينکه حضور ساکنين در مجموعه سراي محله زمينه ارتباط مردم و مسئولان را فراهم مي‎کند، کفت: سازمان فرهنگي شهرداري کرج نقش نظارتي را در اين سراها ايفا خواهد کرد. فيروزبخت با اشاره به حضور فعال و مستمر سازمانهاي مردم‏نهاد همچنين و ارايه خدمات فرهنگي و آموزشي به متقاضيان در اين مرکز، تصريح کرد: انعکاس درخواست و نياز شهروندان به مسئولان از ديگر اهداف راه‎اندازي سراي محله است.

اولين سراي محله شهر کرج پانزدهم شهريورماه با برگزاري جشن "افتتاح اولين سراي محله ارم" و با حضور اعضاي شوراي شهر و مديران مديريت شهري در محله مهرشهر، بلوار ارم، نبش ميلاد سوم آغاز به کار کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته