جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5929

 تاب‌آوري استاندارد يزد در حوزه کيفي‌سازي 

 يزد-خيرخواه

مدير کل اداره استاندارد استان يزد گفت: تاب‌آوري استاندارد يزد در شرايط فعلي جامعه اولويت اول است و براي آن برنامه داريم.محمد حسين ماجدي اردکاني در جمع اعضاي اتاق فکر آرد و دستگاههاي پخت نان استاندارد استان يزد افزود: در اين راستا رسالت ما اين است که از يک سو براي حفظ و ارتقاي کيفيت واحدهاي توليدي همراه آنها باشيم و از سوي ديگربا نظارتهاي خود تلاش کنيم سلامت و ايمني جامعه به خطر نيفتد و خوشحاليم که توانسته‌ايم تا حدودي مردم را همراه خود نماييم.

وي ادامه داد:ما امروز حاصل تلاش چندين ساله کارکنان اداره کل استاندارد استان يزد و ديگر دست‌اندرکاران اين حوزه را در راستاي بهبود فرهنگ استاندارد مي‌بينيم و از اين که مردم با گزارشهاي خود وضعيت کيفي و استاندارد را عليرغم کمبودهاي بازار رصد مي‎کنند. بر خود مي‎باليم ولي بايد اعلام کنيم که هنوز راه درازي را پيش رو داريم.

اين مقام مسئول تاکيد کرد: اعتقاد داريم که بايد با استمرار نظارتهاي خود اوضاع و شرايط فعلي را در حد توان بهبود بخشيم که اين روند کاري، گام برداشتن درراستاي کارآمدي و تاب‌آوري استاندارد يزد را نشان مي‌دهد.

ماجدي اردکاني در پايان گفت:کاهش برخي اقلام پرمصرف در بازار,خللي در روند بازرسيهاي اين اداره کل ايجاد نمي‎کند و کارشناسان استاندارد در جهت نظارت برحقوق شهر وندي مردم، در تمامي شرايط مکاني و زماني همراه و در کنار آنها هستند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته