جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/06/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5929

 کي‌روش:
  تيم ملي با مسئله‌اي فوري، جدي و خطرناک روبه‌روست 

 کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان پس از ديدار دوستانه مقابل ازبکستان، نسبت به شرايط تيم ملي و برنامه ريزي در خصوص آينده هشدارداد. گزيده صحبت هاي کي روش را بخوانيد:

*مي‌دانم که به‌صورت رسمي سرمربي تيم ملي ايران نيستم، اما به‌عنوان يک مربي وظيفه خود مي‌دانم که توجه رئيس فدراسيون فوتبال، اعضاي هيئت رئيسه فدراسيون و مسئولان ورزش را به اين مسئله جلب کنم که ما مي‌بايست بر حملاتي که به‌صورت سيستماتيک به‌سمت تيم ملي انجام مي‌شود، نقطه پاياني را بگذاريم.

*مي‌بايست جلوي اين‌گونه حملات سيستماتيک هم‌اکنون گرفته شود و من يک بار ديگر از رياست و اعضاي فدراسيون درخواست مي‌کنم که از اين‌گونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند ميان نسل جوان ما به‌صورت سيستماتيک تفرقه بيندازند، جلوگيري کنند. همه مطلع هستيم که در شرايط دشواري نه‌تنها در تيم ملي بلکه در کشور هستيم و ما نيازي به اين‌گونه صحبت‌هاي زشت و تمسخرآميز نداريم و دقيقاً در لحظه‌اي که نياز به اتحاد بيشتر و کنار هم بودن بيشتري داريم، نبايد اين‌گونه صحبت‌ها و حرف‌ها مطرح بشود.

*مطرح کردن اين‌گونه صحبت‌ها به هيچ عنوان قابل پذيرش نيست و هدف آن بازيکنان تيم ملي و خود تيم ملي فوتبال است که به هيچ عنوان قابل قبول و داراي وجاهت نيست، چراکه اين‌گونه شرايط به اين موضوع منتهي مي‌شود که ما ريسک و احتمال اينکه بازيکنان بيشتري را از دست بدهيم و تيم ملي لطمه بخورد.

*اين يک مسئله بسيار فوري، جدي و خطرناکي است، براي اينکه اگر بخواهيم روحيه و اتحاد تيم ملي را حفظ کنيم، نبايد به اين‌گونه صحبت‌هاي تفرقه‌آميز و صحبت‌هايي که تنها براي به‌وجود آوردن دودستگي و لطمه زدن به تيم ملي مطرح مي‌شود، بي‌تفاوت باشيم. زمان بي‌تفاوتي به پايان رسيده است.

*مي‌دانم شايد برخي افراد بگويند که من پايم را فراتر از حوزه مسئوليتم مي‌گذارم، به‌دليل اينکه در حال حاضر به‌صورت رسمي سرمربي تيم ملي ايران نيستم، اما وقتي با افرادي که قصد دارند به‌صورت مستقيم به منافع تيم ملي ايران لطمه وارد کنند مواجه مي‌شويم، اين امري کاملاً غير قابل قبول است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته