جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/07/02 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5936

 در استان 

 بررسي تعالي سازماني براساس مدل EFQM توسط سرارزيابان اروپايي

اصفهان -راعي

نشست اختتاميه جايزه تعالي سازماني بر اساس مدل EFQM اروپايي در مدت چهار روز بصورت فشرده در هفته اخر شهريور ماه 97، توسط ارزيابان اروپايي در شرکت فولاد اميرکبير کاشان برگزار شد.

در نشست پاياني سر ارزيابان جايزه تعالي سازماني با مديران شرکت فولاد اميرکبير کاشان، سرگروه ارزيابان در سخناني به روند اقدامات و بررسيهاي صورت گرفته در اجراي برنامه مديريت کيفيت و تعالي سازماني در شرکت فولاد اميرکبير کاشان پرداخت و گفت؛ براساس برداشت اوليه از جلسات سر ارزيابان با مديران و کارکنان قسمتها و نواحي مختلف اين شرکت، خوشبختانه روند کاري اين شرکت براساس مدلهاي استاندارد و مورد وثوق دنيا بوده است.

وي به مديريت جامع برنامه‌ريزي و نظارت بر توليد و عرضه محصولات اين شرکت اشاره کرد و گفت: براساس خصوصيات سازمانهاي سرآمد در سطح کلان، شرکت فولاد اميرکبير کاشان داراي نقاط قوت فراوان است.

وي به اقدامات مثبت انجام شده در تمامي سطوح شرکت فولاد اميرکبير کاشان، از جمله واحدهاي توليد، بازرگاني، مالي و همچنين رشد شرکت و نگاه مثبت به مشتريان، جامعه، ذينفعان و اقدامات موثر انجام شده درراستاي فرآيند تدوين استراتژي، مسئوليتهاي اجتماعي اشاره کرد وگفت: شرکت فولاد اميرکبير کاشان سازماني چابک، يکپارچه، انعطاف‌پذير و خلاق مي‌باشد که چشم‌انداز و اهداف استراتژيک در آن تعريف شده و درحال اجرا مي‌باشد.

برگزاري جلسه هماهنگي مسئولين با مالکان تاسيسات گاز مايع

اردبيل- شيرين صديق

جلسه هماهنگي مسئولين منطقه با مالکان تاسيسات گاز مايع استان در دفتر کار مدير منطقه اردبيل برگزار شد.

مدير منطقه در اين جلسه از تامين و توزيع به موقع گاز مايع مصرفي استان از مالکان تاسيسات گازمايع تقدير و تشکر نمود .

به گزارش روابط عمومي منطقه اردبيل،سيد حجت مدني مدير منطقه اردبيل در جمع مالکان تاسيسات گاز مايع استان از تلاش اين عزيزان در تامين و توزيع به موقهع گاز مايع در استان تقدير و تشکر نمود.

قابل ذکر است که با حضور مالکان تاسيسات گاز مايع و مسئولين منطقه جلسه رسيدگي به مشکلات اين واحدها، در دفتر کار مدير منطقه اردبيل برگزارشد.

از مسايل مهمي که در اين جلسه مطرح شد توزيع گاز مايع به نمايندگيهاي غير مجاز که جهت فروش به خودروهاي داراي مخزنLPG اقدام مي‌کنند و قرار بر اين شد که تحويل گاز به نمايندگان روستاهايي که فاقد گاز لوله‌کشي هستند به وسيله دهياران و با هماهنگي روساي نواحي اقدام نمايند.

سرپرست شهرداري کرج:

خطوط مرزي شهرستان کرج و فرديس مشخص شود

کرج-خاکپور

سرپرست شهرداري کرج با اشاره به نا مشخص بودن خطوط مرزي دو شهرستان کرج و فرديس، گفت: دو پلاک ثبتي واقع شده در اين محدوده همچنان بلاتکليف باقي مانده ونيازمند بررسي است.

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از پايگاه خبري مديريت شهري کرج، محمدرضا احمدي‎نژاد در بازديد از منطقه 2 شهرداري کرج، اظهار کرد: منطقه 2 شهرداري کرج به رغم اينکه در حوزه درآمدي از مناطق ضعيف به شمار مي‎رود اما از استعداد بالايي براي رشد و توسعه برخوردار است.

سرپرست شهرداري کرج با اشاره به اينکه با استانداري البرز در خصوص نامشخص بودن خطوط مرزي دو شهرستان کرج و فرديس صحبتهايي شده، گفت: دو پلاک واقع شده در اين محدوده همچنان بلاتکليف باقي مانده است که نيازمند بررسي همه جانبه است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينکه منطقه 2 شهرداري کرج بخش عظيمي از بافت فرسوده اين کلانشهر را در در دل خود جاي داده است، گفت: نخستين بلوک شهري در بافت فرسوده کرج با سرمايه‎گذاري سازمان مشارکتها در منطقه مصباح احداث خواهد شد تا فتح بابي باشد براي بهسازي بافتهاي فرسوده در کرج.

احمدي‎نژاد با بيان اينکه بدهيهاي معوقِ موجب نگراني مديران مناطق شده است، اظهار کرد: هر منطقه‌اي که بتواند بيش از 100 درصد وصول درآمد داشته باشد از طرح تشويقي برخوردار خواهد شد.

اين مسئول با اشاره به اينکه بنا بود 80 درصد هزينه صدور پروانه بافت فرسوده از سوي شهرداري به متقاضيان تخفيف داده شده و اين مبلغ توسط دولت به شهرداري ها پرداخت شود، گفت: تاکنون دولت رقمي در اين حوزه به شهرداري کرج تخصيص نداده و رقمي بالغ بر 6 ميليارد تومان از اين محل بدهکار است.

در مراسم بهره‌برداري پروژه‌هاي عمراني شهرک خاوران مطرح شد؛

خاوران؛ شهرکي بدون ساخت و ساز غيرمجاز

تبريز-توفيقي

شهردار تبريز گفت: تدوين ضوابط حاکم بر توسعه افقي شهر تبريز ضرورت اصلي است و انتظار مي‎رود اعضاي شوراي شهر تبريز، برنامه‎ريزي و هماهنگيهاي لازم با مديران استاني را آغاز کنند.مهندس ايرج شهين باهر افزود: رويه غيرمنطقي توسعه عمودي شهر تبريز بايد متوقف شود و تحقق اين امر نيازمند همدلي مديران ارشد شهر تبريز است.

وي با اشاره به شرايط حاکم بر ساخت و سازهاي بافت حاشيه در طول چهل سال گذشته تصريح کرد: متاسفانه تکليف شهر تبريز مشخص نيست و کارشناسان مولفه‌هاي يک شهر انسان محور يا ماشين‌محور را در تبريز نمي‌بينند.شهين باهر اظهار داشت: به علت محدوديتي که در توسعه افقي شهر تبريز ايجاد شده است، متاسفانه ساخت و سازها از يک سياست جامع انسان‌محوري يا ماشين محوري تبعيت نمي‌کند.شهردار تبريز در ادامه سخنان خود متذکر شد: به هيچ وجه اجازه ساخت و ساز غير مجاز در شهرک خاوران را صادر نخواهيم کرد و طبق برنامه اين شهرک به مدرن‌ترين شهرک خاورميانه تبديل مي‌شود.

شهين باهر با تاکيد بر اجراي زيرساختهاي مدرن عمراني و دستگاههاي خدمات‌رسان دولتي در اين شهرک، اضافه کرد: اکنون آماده مشارکت مردم و بخش خصوصي انبوه ساز در شهرک خاوران هستيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته