جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/07/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5937

 با اعلام نتايج نهايي؛
 زمان ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي زنان و روانپزشکي در آزمون دستياري 

 
نتايج نهايي رشته‌هاي زنان و زايمان و روانپزشکي در چهل و پنجمين آزمون پذيرش دستيار تخصصي اعلام شد.به گزارش خبرنگار مهر، نتايج نهايي پذيرفته‌شدگان دو رشته زنان و زايمان و روانپزشکي بر روي سايت سنجش پزشکي قابل مشاهده است.

داوطلباني که در مصاحبه مورد تأييد قرار نگرفته‏اند، در اولين رشته محلي که پس از رشته‌هاي زنان و زايمان يا روانپزشکي حد نصاب قبولي را کسب کرده باشند، معرفي شده‏اند. اين دسته از داوطلبان نيز مي‎توانند براي مشاهده نتايج خود به سايت سنجش پزشکي مراجعه کنند.

کليه پذيرفته‌شدگان بايد در روزهاي شنبه و يکشنبه 7 و 8 مهرماه 97 به دانشگاه محل پذيرش خود مراجعه و نسبت به تکميل مدارک ثبت‎نامي اقدام کنند.

پذيرش در دو رشته تخصصي زنان و زايمان و روانپزشکي در دو سال اخير علاوه بر آزمون کتبي، با آزمون الکترونيکي و مصاحبه نيز همراه است و نتايج آنها پس از برگزاري مرحله شفاهي اعلام مي‏شود.

چهل و پنجمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي پزشکي 6 ارديبهشت 97 برگزار شد. در اين دوره از آزمون 14 هزار و 396 نفر ثبت‌نام کردند که از اين تعداد 6 هزار و 693 نفر مرد و 7 هزار و 703 نفر زن بودند.از تعداد ثبت‌نام‎کنندگان تعداد 12 هزار و 139 نفر در آزمون شرکت کردند که تعداد 7 هزار و 619 نفر از داوطلبان حدنصاب 150 نمره را کسب کرده و مجاز به انتخاب رشته محل شدند. از اين تعداد 5 هزار و 836 نفر انتخاب رشته کردند.

در نهايت نتايج نهايي چهل و پنجمين آزمون پذيرش دستيار تخصصي پزشکي اول شهريورماه 97 اعلام شد و 3 هزار و 424 نفر در اين آزمون پذيرفته شدند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته