جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/07/03 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5937

 معاون سياسي فرمانداري بهارستان:
 اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و احتکار در شهرستان بهارستان  

 بهارستان-اصغري

معاون سياسي و انتظامي فرمانداري شهرستان بهارستان از اجراي طرح مبارزه با قاچاق کالا و احتکار در سطح شهرستان خبر داد . به گزارش خبرنگار ما، سيد حبيب موسوي در ششمين جلسه کميسيون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان که در محل فرمانداري برگزار شد گفت : امروز کشورمان در وضعيت خاصي قرار دارد و در واقع مي توان گفت در يک جنگ اقتصادي تمام عيار با دشمن قرار گرفته ايم.وي افزود :در چنين شرايطي ، تلاش براي ايجاد آرامش در جامعه و تامين نيازهاي مردم به مثابه جهاد است و در اين عرصه توليدکنندگان داخلي بيشترين نقش را دارند و از اين فضا مي توانند بيشترين بهره را در جهت معرفي کالاي ايراني و تشويق مردم به مصرف کالاهاي داخلي داشته باشند .

موسوي با بيان اينکه قاچاق کالا و احتکار دو لبه تيز تيغ نابودي اقتصاد ملي هستند خاطرنشان کرد:کساني که در اين شرايط خطير اقدام به احتکار کالا مي کنند ، همانند افرادي که در قاچاق کالا فعاليت مي کنند ، به کشور و مردم ضربه مي زنند .

جانشين رئيس کميسيون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان با اشاره به اجراي طرح مبارزه با قاچاق و احتکار کالا در شهرستان گفت :گشتهاي مبارزه با قاچاق کالا و احتکار در شهرستان بهارستان با حضور دستگاه هاي ذيربط آغاز شده است و تا کنون کشفيات خوبي داشته ايم .اين گشتها به طور مستمر انجام مي شود .


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته