جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/07/18 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 5950

 نهادهاي مالي 

 تسهيلات 22 هزار ميليارد ريالي بانک ملي براي ازدواج جوانان

بانک ملي - در شش ماه نخست امسال بيش از 146 هزار نفر با تسهيلات قرض الحسنه ازدواج بانک ملي ايران به خانه بخت رفتند.

به گزارش روابط عمومي بانک ملي ايران، با توجه به سياست حمايت از اشتغال و ازدواج جوانان در اين بانک، ميزان تسهيلات قرض الحسنه پرداختي ازدواج همواره با روند رو به رشد همراه بوده است به طوري که از ابتداي سال جاري تا پايان مردادماه، تعداد 123 هزار و 123 فقره تسهيلات پرداخت شده و اين ميزان در شش ماه نخست امسال به 146 هزار و 701 فقره رسيده است. ارزش ريالي اين تسهيلات نيز بيش از 22 هزار و 926 ميليارد ريال است.

بانک ملي ايران در يک سال ابتداي فعاليت دولت دوازدهم نيز رويکرد حمايت از زوج هاي جوان را دنبال و از ابتداي مردادماه سال گذشته تا پايان خردادماه سال جاري تعداد 214 هزار و 688 فقره تسهيلات قرض الحسنه ازدواج و تهيه جهيزيه به ارزش 25 هزار و 381 ميليارد ريال پرداخت کرده است.

دريافت نسخه اندرويدي همراه بانک سپه از طريق کافه بازار

بانک سپه - امکان دريافت نسخه اندرويدي نرم افزارهاي همراه بانک و رمز ساز (OTP) بانک سپه علاوه بر سايت اينترنتي بانک از طريق برنامه کافه بازار فراهم شد.به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانک سپه؛ اين اقدام در راستاي تحقق اهداف استراتژيک بانک سپه و به منظور توسعه خدمات بانکداري الکترونيک و سهولت دسترسي مشتريان بانک صورت گرفته و من‌بعد هرگونه بروز رساني در نسخ نرم افزارهاي فوق علاوه بر سايت بانک از طريق کافه بازار نيز قابل دريافت خواهد بود.

دو امکان صندوق يکم براي خانه اولي ها

بانک مسکن - خريد مسکن از محل صندوق پس انداز مسکن يکم از وجود دو امکان متفاوت براي استفاده از اين تسهيلات خبر مي دهد.

به گزارش پايگاه خبري بانک مسکن-هيبنا، در شرايطي که يکي از اصلي ترين شروط دريافت تسهيلات از محل صندوق پس انداز مسکن يکم، خانه اولي بودن متقاضيان خريد واحدهاي مسکوني در بافت هاي غيرفرسوده و معمولي شهرها است، هم اکنون دو سوال کليدي براي برخي از سپرده گذاران اين صندوق ايجاد شده است.

تحت تاثير جهش قيمت مسکن طي دست کم شش ماه گذشته بخش قابل توجهي از آن دسته از خانه اولي هاي متقاضي دريافت تسهيلات از محل صندوق پس انداز مسکن يکم که پيش از اين براي دريافت اين تسهيلات در صندوق يکم سپرده گذاري کرده و هم اکنون موعد دريافت تسهيلات آن ها فرا رسيده است، ديگر قادر به خريد مسکن با سطح بودجه پيش بيني شده نيستند.اين گروه از افراد به واسطه برآوردهايي که قبل از زمان ثبت نام و سپرده گذاري در صندوق يکم انجام داده بودند تصور مي کردند مي توانند با استفاده از اين تسهيلات و ساير پس اندازهاي خود اقدام به خريد مسکن کنند؛ اين در حالي است که جهش قيمت مسکن در ماه هاي اخير و ادامه روند رشد قيمت ها برآوردهاي پيشين از بابت هزينه مورد نياز براي خريد واحدهاي مسکوني مختص خانه اولي ها را دچار اختلال و غيرقابل تحقق کرده است.

اعلام اسامي شعبه‌هاي کشيک بانک‌پاسارگاد در ايام اربعين حسيني

بانک پاسارگاد - اسامي شعبه‌هاي کشيک بانک‌پاسارگاد در ايام اربعين حسيني اعلام شد.به گزارش روابط عمومي بانک پاسارگاد،ضمن عرض تسليت پيشاپيش به مناسبت فرارسيدن ايام اربعين حسيني، به اطلاع هم وطنان گرامي مي رساند؛ شعبه‌هاي بانک‌پاسارگاد در ايلام، کرمانشاه و آبادان در روزهاي 8 و 11 آبان 1397، از ساعت 7 صبح الي 17، آماده ارايه انواع خدمات بانکي به زائران و شرکت‌کنندگان در راهپيمايي عظيم اربعين سرور و سالار شهيدان هستند.

با حضور معاون اول رئيس جمهوري صورت گرفت:

قدرداني از خدمات بانک سينا در اشتغال مناطق روستايي

بانک سينا - در پنجمين همايش ملي روز روستا و عشاير که با حضور جهانگيري معاون اول رئيس جمهور و رضوي، معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري و سعيدي کيا رئيس بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي برگزار شد، از خدمات بانک سينا در زمينه اشتغال روستائيان قدرداني به عمل آمد.به گزارش روابط عمومي بانک سينا،در اين همايش که مهندس پيشرو مديرعامل بانک سينا و جمعي ديگر از مسئولان بانک نيز حضور داشتند، با اشاره به خدماتي که با محوريت بنياد مستضفعان انقلاب اسلامي، بنياد علوي و بانک سينا در زمينه اشتغال روستائيان صورت گرفته، از خدمات بانک سينا تقدير شد.

طي قرارداد همکاري امضا شده بين معاونت توسعه روستايي و مناطق محروم رياست جمهوري، بنياد علوي و بانک سينا، به طرح هاي داراي توجيه اقتصادي روستايي، تسهيلات اشتغالزايي با نرخ سود پايين ارائه مي شود که بر اساس آمار ارائه شده در اين همايش، تاکنون 2400 طرح مورد تصويب قرار گرفته، تعداد 2100 طرح منجر به قرارداد شده و بيش از 1000 طرح هم به بهره برداري رسيده است.

جايزه بين‌المللي سال 2018 ITA به بانک صادرات ايران اعطا شد

بانک صادرات - در شانزدهمين اجلاس استقامت ملي در توليد، خدمات و توسعه اقتصادي کشور، جايزه سال 2018 بانکداري ITA از سوي موسسه خدمات بانکيICMF GROUP انگلستان به دليل شفافيت عمليات خدمات بانکي به اين بانک اعطا شد.

به گزارش روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، در اين اجلاس که با حضور مسئولان و مديران اجرايي کشور، نمايندگان مجلس و مديران شرکت‌هاي برتر اقتصادي کشور و مديران بانک صادرات ايران در مرکز همايش‌هاي صدا و سيما برگزار شد، جايزه (2018 ITA Banking Awards) به بانک صادرات ايران اهدا شد. همچنين نشان زرين اين اجلاس به پاس حمايت از بخش‌هاي مختلف اقتصادي با عنوان « نشان طلايي پربازده ترين و سودآورترين بانک مشتري محوردر سال 97» به اين بانک تعلق گرفت. در اين نشست همچنين «نشان ملي رتبه نخست در ارائه تسهيلات حمايتي به بنگاه‌هاي توليدي و خدماتي سراسر کشور» به حجت‌اله صيدي مدير عامل بانک صادرات ايران اعطا شد و با اهداي لوح تقدير « شانزدهمين اجلاس سران و مديران معتبر ترين شرکت‌ها و سازمان‌هاي عالي رتبه ايراني» از اين بانک تجليل شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته