جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/07/24 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5955

 بازي پيچيده شفر با برگ مجتبي جباري 

 در استقلال، خود اميرحسين فتحي هم نمي‌داند دقيقا چه خبر است! او مدام مي‌گويد همه چيز تحت کنترل است اما تقريبا همه اتفاقات بيرون از اختيارات او رقم مي‌خورد. اما سرانجام فتحي گام مثبتي براي حل يکي از معضلات اين روزهاي استقلال برداشت.

او روز دوشنبه مجتبي جباري را به تمرين تيمش دعوت کرد و عملا نشان داد‌ خواستش بودن مجتبي در کنارش روي نيمکت استقلال است. حضور مجتبي پيام مشخصي دارد براي صحنه‌گردانان دروني و بيروني مختلفي که اين روزها براي خود در اين آشفته بازار روياهاي‌شان را دنبال مي‌کنند؛ آنهايي که مي‌خواهند باند غالب در تيم باشند و آنهايي که خود را دوباره روي نيمکت تيم تجسم مي‌کنند! حضور مجتبي يک پيام مشخص به درون تيم دارد. اينکه ديگر بعضي از پيشکسوت‌ها که اين ماه‌ها اتفاقا شفر به آنها و گروه‌شان در تيم خيلي هم ميدان داده، نمي توانند جولان بدهند.

بودن مجتبي يعني جلوي فرصت‌طلبي فرصت‌طلب‌ها را گرفتن. مجتبي همان نقشي را براي شفر بازي خواهد کرد که کريم باقري براي برانکو در اين چند سال بازي کرده است. با بودن مجتبي، افرادي از بيرون از تيم به دنبال بازگشت هستند، مي‌دانند دست‌شان کوتاه مي‌شود؛ همان‌هايي که اين روزها سعي مي کنند از دوستي با فتحي استفاده کنند و در مقام آدم خيرخواه توصيه‌هاي اشتباه زيادي هم به تيم بدهند و دور تيم را شلوغ کنند.

شفر اما با رو کردن برگ مجتبي مي‌خواهد اين بلبشوي دور تيمش را يکجا جمع کند!


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته