جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5972

 ميز خبر 

 دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد دانشجوي ميهمان نمي‎پذيرد

دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد اعلام کرد به دليل تراکم دانشجو براي نيمسال دوم سال تحصيلي 98-97 هيچگونه پذيرشي نخواهد داشت.

به گزارش دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد، اداره پذيرش و ثبت نام دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد اعلام کرده است با توجه به تراکم دانشجويان و مصوبه شوراي آموزشي دانشگاه جهت نيمسال دوم سال تحصيلي جاري (98-97) اين دانشگاه هيچگونه پذيرشي نخواهد داشت و سامانه نقل و انتقال و ميهماني دانشگاه بسته خواهد بود.

همچنين بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد، از سال تحصيلي آينده سامانه اين دانشگاه فقط در شهريورماه فعال و کليه درخواست هاي نيمسال دوم نيز در همان نيمسال بررسي خواهد شد.

معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد يادآور شده است آن دسته از دانشجوياني که در نيمسال قبلي با دو ترم ميهماني آنان موافقت به عمل آمده است به صورت فيزيکي نسبت به فرآيند ميهماني خود در نيمسال دوم 98-97 اقدام کنند.

با حضور معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم صورت گرفت؛

رونماي از سامانه مديريت نشريات دانشجويي

در راستاي تسهيل ارائه خدمات، ارزيابي و نظارت مطلوب، «سامانه مديريت نشريات دانشجويي» با حضور معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم رونمايي شد.

به گزارش معاونت فرهنگي وزارت علوم، غلامرضا غفاري در آيين رونمايي از «سامانه مديريت نشريات دانشجويي» با اشاره به فعاليت بيش از 4000 نشريه دانشجويي در کشور، از اين عرصه به عنوان زمينه مشارکت حداکثري دانشجويان در امور فرهنگي ياد کرد.

در ادامه اين آيين، مهندس عسگري، مديرکل پشتيباني امور فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم گفت: «سامانه مديريت نشريات دانشجويي» امکان ارزيابي نشريات دانشجويي را بر اساس آيين نامه هاي شوراي ناظر نشريات دانشجويي فراهم مي کند.

وي افزود: نشريات دانشجويي ويترين دغدغه هاي دانشجويي هستند و مسئولان فرهنگي بايد از روش ممکني براي حمايت از اين نشريات استفاده کنند که راه اندازي اين سامانه نيز در راستاي تسهيل امور مديران مسئول نشريات دانشجويي و مسئولان و کارشناسان کميته نظارت بر نشريات صورت گرفته است.

در ادامه اين نشست، حميد محمدزاده، رئيس دانشگاه علم و فناوري مازندران به عنوان مجري طراحي و ساخت «سامانه مديريت نشريات دانشجويي» توضيحاتي در خصوص بخش هاي مختلف و مکانيسم هاي فني اين سامانه ارائه کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته