جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5972

 خبــر 

 هشتمين نشست کارگروه رفاهي و انگيزشي صنعت آب و فاضلاب کشور در گلستان

گرگان-قهرمان

شرکت آب و فاضلاب گلستان؛ ميزبان هشتمين نشست کارگروه رفاهي و انگيزشي با حضور معاونين مالي و پشتيباني و مديران امور عمومي شرکت‎هاي آب و فاضلاب استانها بود.

هشتمين نشست کارگروه رفاهي و انگيزشي که با هدف ارتقاء و بهبود امور رفاهي و رسيدگي به وضع زندگي کارکنان و افزايش انگيزش نيروي انساني شاغل در صنعت با حضور معاونين و مديران شرکت هاي آب و فاضلاب استانهاي اصفهان، يزد، خراسان شمالي، آذربايجان شرقي، مشهد، شيراز، همدان، فاضلاب تهران و آب و فاضلاب استان تهران به رياست مديرکل دفتر امور اداري و پشتيباني شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور برگزار شد.

محمد هادي رحمتي مدير عامل و رئيس هيئت مديره شرکت آب و فاضلاب گلستان ضمن ارايه فعاليتهاي شاخص شرکت در توسعه و انگيزش نيروي انساني درخصوص استراتژي سهيم کردن کارکنان در منافع و نتايج افزايش بهره‌وري شرکت اظهار کرد:با اين روش کارکنان نهايت تلاش خود را جهت توسعه و موفقيت شرکت بکار خواهند بست و در نتيجه فشارهاي مالي و اقتصادي نيروي انساني نيز کاهش مي‎يابد .

در ادامه حميد مظفريان مديرکل دفتر امور اداري و پشتيباني شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور گفت :بررسي نظامنامه وشاخصهاي ارزيابي خدمات رفاهي و انگيزشي کاركنان صنعت آب و فاضلاب ، تصميم‎گيري بر اجراي موثر جشنواره پشتيبان آب و ساماندهي مراکز اقامتي صنعت آب و فاضلاب کشور از اهداف هشتمين جلسه کارگروه مي باشد .در بخش ديگرمديرکل دفتر توسعه مديريت و تحول اداري ضمن تشريح بخشنامه‎هاي بازنشستگي همکاران صادره از وزارت نيروگفت :عملکرد ما در زمان بازنشستگي افراد، تاثير فراواني بر نحوه کار و انگيزش نيروهاي شاغل دارد.

شهردار باغستان:

تصويب احداث دوربرگردان در ورودي ايران ياسا

شهريار-برزگر

به گزارش امور روابط عمومي و بين الملل شوراي اسلامي و شهرداري باغستان؛ رنجبر شهردار باغستان از تصويب احداث دوربرگردان در ورودي ايران ياسا در جلسه فرعي شوراي ترافيک باغستان خبر داد.

با توجه به ساخت ميدان ورودي سعيدآباد در ورودي شهر باغستان، به منظور تسهيل در عبور و مرور شهروندان و مردم، دوربرگردان جديد در ورودي ايران ياسا ايجاد مي شود.

وي گفت:جهت رفاه حال شهروندان و رهگذران از اين شهر وبا توجه به تصويب اين موضوع در جلسه فرعي شوراي ترافيک بعد از تائيد شوراي ترافيک شهرستان وهمچنين مکاتبات با اداره راهداري شهرستان شهريارنسبت به اجراي طرح شهرداري اقدام مي گردد.در اين طرح دوربرگردان جديد در ورودي صاايران احداث مي‎شود تا از بي‎نظمي ترافيکي و همچنين حجم بالاي ترافيک کاسته شود.

حميد جبلي دبير شوراي ترافيک در همين رابطه گفت:جلسه شوراي ترافيک باغستان باحضور مهندس مهرزاد رئيس اداره راه،مهندس ميرزايي نماينده فرمانداري شهريار،مهندس حسيني معاون عمراني شهرداري باغستان،مهندس جنگجو عضو شوراي شهر باغستان ومهندس تاجيک مشاور و طراح ميدان ورودي سعيدآباد در سالن جلسات شهرداري برگزار شد.

در اين جلسه مواردي جهت ميدان ورودي سعيد آباد مطرح و تصميماتي در اين مورد اخذ شد.همچنين پروژه احداث دوربرگردان در ورودي ايران ياسا از موارد مطروحه در اين جلسه بود كه با تصويب اعضاء شوراي فرعي مصوبات آن جهت طي مراحل قانوني به شوراي ترافيک شهريار ارسال و پس از مکاتبات با اداره راهداري نسبت به اجراي طرح اقدام ميگردد.

فرمانده انتظامي فيروزکوه:

دستگيري باند 5 نفره سرقت منازل در فيروزکوه

فيروزکوه-ايرج صادقعلي

فرمانده نيروي انتظامي فيروزکوه گفت:اعضاي باند 5 نفره سرقت منازل در فيروزکوه در دام پليس افتادند.به گزارش خبرنگار آفرينش، سرهنگ فاضلي، در جمع خبرنگاران از دستگيري باند 5 نفره سرقت منازل در فيروزکوه خبر داد و اظهار داشت:طي يک ماه گذشته 3 باند سارقين منزل که يک باند 3 نفره، يک باند 2 نفره و اخيرا هم يک باند 5 نفره بودند را دستگير کرده ايم.

فاضلي افزود: اعضاي اين باند که غيربومي بودند و از شهرستان‎هاي ديگر به اين شهرستان مراجعه مي‎کردند و خانه هايي که مشکوک به عدم حضور صاحب‎خانه بود را زير نظر مي‎گرفتند و با انجام عمليات‎هايي در عرض چند دقيقه از طريق بالکن و يا منازلي که ديوار کوتاهي داشت به داخل خانه وارد مي‎شدند.

وي در ادامه گفت: اين باند 5 نفره بيشتر سعي مي کردند طلا و وجوه نقد و اشياي قيمتي سبک را سرقت کنند که حدود 6 الي 7 مورد سرقت را انجام داده بودند و در آخرين مورد که قصد سرقت داشتند با توجه به اين که مامورين در چند اکيپ به صورت محسوس و نامحسوس اين باند را تعقيب مي‎کردند، در حين سرقت اين سارقين متوجه شدند تحت تعقيب مامورين هستند و با خودروي خود به سمت تهران متواري شدند.فرمانده انتظامي فيروزکوه با تاکيد بر دستگيري اين باند 5 نفره بيان داشت: با هوشياري مامورين نيروي انتظامي و ايجاد ترافيک صوري در منطقه امين آباد اين باند سارقين دستگير شدند، اين افراد که در حين دستگيري مقاومت کردند و حتي با مامورين درگير شده بودند، هر 5 نفر دستگير و به مراجع قضائي تحويل داده شدند.

فاضلي با بيان اينکه اين باند سرقت به کل سرقت هاي انجام شده که در شهرستان فيروزکوه انجام شد، اعتراف کرده اند گفت: اين باند در شهرهاي ديگر نيز اقدام به سرقت از منازل کردند که اين موارد در حال بررسي است.وي در پايان با اشاره به برخي منازل که از ضريب امنيت پائيني برخوردار است، تاکيد کرد: شهروندان سعي کنند قسمت هايي از منزل که به راحتي قابل دسترسي است با حفاظ و ديوار مسدود کنند و در جهت افزايش ضريب امنيت منازل اقدام کنند؛ در صورت برخورد با زنگ مشکوک خانه يا ترددهاي مشکوک در خيابان و کوچه سريع با پليس تماس گرفته و اطلاع دهند؛ شهروندان توجه داشته باشند از قفل مطمئن در ورودي منازل استفاده کنند که قطعا زمان براي سارقين مهم است چرا که اگر بدانند درب منزلي 30 دقيقه وقت از او مي گيرد قطعا اقدام به سرقت آن منزل نمي‎کند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته