جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5972

 خبـــرنامه 

 محکوميت جادوگر

چهل ميليون ريال جريمه براي کريمي

بر اساس ادعاي وکيل هوشنگ مقدس (فردي که به دليل اظهارات علي کريمي در برنامه 90 از او به دادگاه فرهنگ و رسانه شکايت کرده بود) حکم محکوميت کريمي در دادگاه بدوي صادر شده است. ملک شاهي وکيل هوشنگ مقدس درباره پرونده شکايت از علي کريمي به خبر آنلاين گفت: «عکس و جزييات حکم بر اساس قانون نبايد پخش و منتشر شود و جزييات حکم بايد محفوظ بماند. رسانه‌ها هم اگر بخواهند منتشر کنند بايد مجوز قضايي داشته باشند. در جلسه دادگاه شرکت کرديم و وکيل ايشان در تحقيقات دخالت نداشت و در جلسه دادگاه وارد شد. جلسه دادگاه بيشتر حول دفاع مراودات قانوني مالي آقاي مقدس با فدراسيون فوتبال برگزار شد. در حالي که اين صحبت با صحبتي که آقاي کريمي در برنامه نود انجام داده بودند متضاد بود. در نود ايشان گفتند که پول‌هاي جام جهاني قبلي و فعلي را فدراسيون غير قانوني به حساب آقاي مقدس ريختند. کسي که اين طور چيزي را نسبت مي‌دهد به اشخاص بايد دلايل محکمه پسندي به دادگاه ارائه دهد. همين طور آن‌ها اسنادي را منتشر کردند که مراودات قانوني آقاي مقدس با فدراسيون فوتبال بوده است. اما اين صحبتي که در برنامه نود شد با توجه به پربيننده بودن اين برنامه ايجاد شبهه کرده در صورتي که اين صحبت‌ها خلاف واقعيت بود و افراد در مظان اتهام قرار دادند. در حالي که اين طور مسائلي اصلا وجود نداشت.»

اين وکيل مدافع ادامه داد و گفت: «همچنين دفاع آن‌ها هم حول مراودات قانوني آقاي مقدس با فدراسيون فوتبال بود نه اين حرف‌هايي که در برنامه نود زده شد. به هرحال دادگاه هم رسيدگي کرد، قاضي هم بسيار دقيق و ريز بين مسائل را بررسي کرد و دادگاه هم راي را صادر کرد و آقاي کريمي را محکوم کرد.» گفتني است دادگاه علي کريمي را به 40 ميليون ريال جريمه محکوم کرده است؛ حکمي که قابل اعتراض در دادگاه‌هاي تجديد نظر است.

در آستانه حضور در رقابتهاي جهاني؛

کاروان کشتي اميد در انتظار تامين منابع ارزي

در حالي که تيم هاي کشتي آزاد و فرنگي اميد ايران زمان زيادي تا اعزام به رقابتهاي جهاني در اختيار ندارند، همچنان درگير مشکلات ارزي و تامين هزينه‌هاي اعزام هستند.

پس از استعفاي رسول خادم از رياست فدراسيون کشتي يکي از مهمترين ابهامات متوليان تيم هاي کشتي آزاد و فرنگي اميد، اعزام آنها به رقابتهاي جهاني روماني بود که بايد هفته آينده صورت گيرد.

کادر فني اين دو تيم در همان ساعات اوليه انتشار خبر استعفاي خادم با بلاتکليفي و ابهام در انجام اقدامات لازم براي اعزام به روماني مواجه شدند اما در ادامه به آنها گفته شد همه کارها در حال انجام است و جاي نگراني براي تامين بودجه وجود ندارد. اما حالا با گذشت چند روز از استعفاي خادم هنوز ارز لازم براي اعزام کاروان کشتي اميد در اختيار مسئولان فدراسيون قرار نگرفته است.هر چند گفته مي شود تا روز شنبه هفته آينده که زمان اعزام تيم کشتي فرنگي اميد به روماني است، اين ارز تهيه و تامين مي شود، اما کادرهاي فني تيم هاي اميد معتقدند تعطيلي چند روزه اواخر هفته ممکن است مشکلاتي را در اين زمينه بوجود آورد.

پيش از اين عليرضا رضايي و جمشيد خيرآبادي به عنوان سرمربيان تيم هاي کشتي آزاد و فرنگي اميد کشورمان اعلام کردند اقدامات اعزام اين تيم ها به رقابتهاي جهاني از مدتها قبل صورت گرفته و جاي هيچ نگراني نيست، اما انگار ارز مورد نياز هنوز تامين نشده و اين دو سرمربي نيز همچنان دغدغه شاگردانشان به روماني را دارند.رقابت هاي کشتي آزاد و فرنگي قهرماني زير 23 سال جهان طي روزهاي 21 تا 27 آبان ماه در سالن «پلي والنت هال» شهر بخارست پايتخت روماني برگزار مي شود.

تنش در روابط فلورنتينو پرس و راموس

رئيس، کاپيتان‌ را مقصر بحران رئال مي‌داند

تيم فوتبال رئال مادريد نه تنها در زمين بازي بلکه در خارج از آن هم دچار بحران شده است.

نشريه موندودپورتيووي کاتالونيا در خبري مدعي شده که روابط ميان فلورنتينو پرس، رئيس باشگاه رئال مادريد و کاپيتان تيم اول تيم، سرخيو راموس در بدترين شکل خود در چند سال اخير قرار گرفته است.

اگرچه بعد از ثبت دو برد متوالي (يکي در جام حذفي و ديگري در لاليگا) به نظر مي‌رسد بحران فني و ناکامي‌هاي ابتداي فصل رئال مادريد که منجر به اخراج خولن لوپتگي شد، کم شده اما ظاهراً اين ناکامي در پشت پرده بر روابط ميان اعضاي باشگاه تأثير منفي خود را گذاشته و باعث بروز اختلافاتي ميان پرس و راموس شده است.

طبق گزارش موندودپورتيوو، پرس کاپيتان‌‌هاي اول و دوم تيم، سرخيو راموس و مارسلو را مقصر ناکامي‌هاي کهکشاني‌ها مي‌داند اما از شواهد و قراين پيداست که پرس تنها کسي نيست که راموس را مقصر مي‌داند چرا که در بازي‌ اخير رئال مادريد مقابل وايادوليد هم هواداران اين تيم راموس را «هو» کردند. در واقع از همان زماني که نام راموس از بلندگوهاي ورزشگاه اعلام شد و هر باري که او صاحب توپ مي‌شد، هواداران هو مي‌کردند و سوت مي‌زدند. و حتي زماني که پشت ضربه پنالتي منجر به گل دوم رئال مادريد شد هم خواهان آن شدند که به جاي او وينسيوس اين ضربه را بزند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته