جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5973

 قائم مقام وزير راه و شهرسازي:
 عزم اسلامي براي اتمام پرونده مسکن مهر 

 قائم مقام وزير راه و شهرسازي در امور مسکن مهر با تاکيد بر اينکه يکي از راهکارها براي سرعت بخشيدن به پروژه مسکن مهر باقيمانده در برخي از مناطق، فعال‌سازي شوراي مسکن استان‌ها است، گفت: هر نهاد و دستگاهي راهکاري براي رفع مشکلات موجود در اتمام پروژه مسکن مهر دارد ارائه کند.

احمد اصغري مهرآبادي در گفت‌وگو با ايرنا ، با بيان اينکه آقاي اسلامي عزم جدي براي اتمام مسکن مهر دارد و از طريق راهکارهاي متعدد به دنبال افزايش سرعت اجراي کار است، اظهار داشت: راهکارهاي متعددي براي افزايش سرعت اجراي پروژه مسکن مهر پيشنهاد داده‌ شده است که يکي از آنها استفاده از ظرفيت‌ها و اختيارات استانداران و فعال‌سازي شوراي مسکن استان است.

وي افزود: طبق ماده 17 قانون ساماندهي و حمايت از توليد و عرضه مسکن، استانداران روساي شوراي مسکن استان هستند و اختياراتي در اين حوزه دارند که استفاده از اختيارات آنها مي‌تواند در اجراي پروژه مسکن مهر موثر باشد.

قائم مقام وزير راه و شهرسازي در امور مسکن مهر با تاکيد بر اينکه يکي از راهکارها براي سرعت بخشيدن به پروژه مسکن مهر باقيمانده در برخي از مناطق، فعال‌سازي شوراي مسکن استان‌ها است، گفت: از ديگر راهکارهاي مهم پيشنهاد داده شده استفاده از ظرفيت ساير وزارتخانه‌هاي مرتبط در تکميل پروژه مسکن مهر است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته