جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/19 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5973

 خبـــرنامه 

 بلاتکليفي تراکتور

تقوي تا نيم‌فصل هست

بعد از جدايي جان توشاک از تراکتورسازي، وضعيت سرمربي اين تيم همچنان نامشخص است. با وجود اينکه حدود 2 ماه از جدايي توشاک از تراکتورسازي مي‎گذرد، مسئولان اين باشگاه هنوز سرمربي جديد خود را معرفي نکرده‌اند. در اين مدت محمد تقوي به صورت موقت هدايت تراکتورسازي را در اختيار گرفت تا سرمربي جديد که طبق وعده مالک متمول باشگاه تبريزي يک فرد خارجي است، به اين شهر بيايد.

علي‌رغم اينکه در اين مدت گزينه‌هاي مختلفي براي سرمربيگري تيم تراکتورسازي مطرح شد، اما هيچ‌کدام از آنها هنوز نتوانسته‎اند با مالک اين باشگاه به توافق برسند. در اين شرايط، هنوز مشخص نيست که سکان هدايت تيم تراکتورسازي را در ادامه ليگ هجدهم چه کسي برعهده خواهد گرفت. اين نکته را هم نبايد فراموش کرد که تقوي عملکرد نسبتاً قابل دفاعي در تيم تراکتورسازي داشته و تاکنون نتايج مناسبي با اين تيم کسب کرده است. به نظر مي‌رسد مسئولان باشگاه تراکتورسازي حداقل تا نيم‌فصل تقوي را به عنوان سرمربي موقت در نيمکت خود نگه خواهند داشت، اما از اعلام رسمي اين موضوع امتناع مي‎کنند.

تکذيب ونگر

از رئال با من تماس نگرفته‌اند

اگرچه سانتياگو سولاري فعلاً به عنوان جانشين لوپتگي در رئال مادريد انتخاب شده، ولي رسانه‌هاي اسپانيايي نزديک به باشگاه مدعي هستند اين تيم به دنبال يک گزينه بلندمدت براي نيمکت تيمش است. بر همين اساس بار ديگر بحث حضور ونگر در مادريد مطرح شده و با توجه به عدم فعاليت ونگر در تيم ديگري در زمان کنوني، اين شايعه قوت هم گرفته است.

اما سرمربي سابق آرسنال اين موضوع را تکذيب کرده و به نشريه AS گفته است:«هنوز درباره آينده‌ام تصميمي نگرفته ام. راستش را بخواهيد بايد بگويم که رئال مادريد به سراغ من نيامده بنابراين لازم نبوده که به پيشنهادشان جواب بدهم. هميشه در زمان مواجه با يک مساله سعي مي‌کنم، روي آن تمرکز کنم و به دنبال راه حلي باشم. در حال حاضر مسئله يا مشکل خاصي ندارم. در ژانويه تصميم مي‌گيرم که چه کارکنم.»ونگر که در پايان فصل قبل بعد از 22 سال آرسنال را ترک کرد، چندي قبل در مصاحبه‌اش عنوان کرده بود که قصد دارد براي تجربه يک چالش جديد در ژانويه 2019 به سطح اول فوتبال بازگرد.

خداحافظي دروگبا با مستطيل سبز

ديديه دروگبا که چند ماه پيش اعلام کرده بود در پايان اين فصل ليگ آمريکا از دنياي فوتبال خداحافظي خواهد کرد، روز گذشته در جريان شکست تيم فينيکس رايزينگ مقابل لوئيزويل سيتي در فينال ليگ دسته دوم آمريکا براي آخرين بار به ميدان رفت. دروگبا 40 ساله که سابقه بازي براي مارسي، چلسي، شانگهاي شنهواي، گالاتاسراي و فينيکس رايزينگ را دارد، در 679 بازي دوران باشگاهي خود توانست 297 بار گلزني کند. دروگبا همراه با چلسي فاتح 4 ليگ برتر، 4 جام حذفي، 3 جام اتحاديه و يک ليگ قهرمانان اروپا شد. دروگبا با 65 گل زده بهترين گلزن تاريخ تيم ملي ساحل عاج هم محسوب مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته