جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5976

 خبــــر 

 آژانس براي سيزدهمين بار پايبندي ايران به برجام را تاييد کرد

«کاظم غريب آبادي» سفير و نماينده دائم کشورمان در سازمان‌هاي بين‌المللي در وين، با اعلام انتشار سيزدهمين گزارش مديرکل آژانس در خصوص راستي آزمايي اجراي برجام، گفت، اين گزارش بار ديگر پايبندي ايران به تعهداتش در برجام را تائيد کرد.به گزارش ايرنا، غريب آبادي افزود، در اين گزارش تصريح‌ شده است که از روز اجراي برجام، آژانس به نظارت و راستي آزمايي اجراي تعهدات مرتبط هسته‌اي از سوي ايران بر اساس مفاد برجام ادامه داده است.

سفير و نماينده دائم کشورمان همچنين اظهار کرد، اين گزارش تصريح مي‌کند، آژانس مشکلي در فرآيند بازرسي‌ و دسترسي به سايت‌هاي مربوطه نداشته است.

نبيه بري: به لطف وحدت ملي و مقاومت، اسرائيل جرات حمله به لبنان را ندارد

رئيس پارلمان لبنان تأکيد کرد که به لطف مقاومت و وحدت مردم، رژيم صهيونيستي جرأت تجاوز و حمله به لبنان را ندارد.به گزارش ايسنا، به نقل از سايت النشره، نبيه بري، رئيس پارلمان لبنان در سخناني گفت: ما با بازگشت فتنه اسلامي-مسيحي يا فتنه اسلامي-اسلامي مخالفيم و هيچ کسي به اين مسئله فکر نمي‌کند و چنين فتنه‌اي نبايد رخ بدهد.

او گفت: آزمون واقعي يک دولت در ارائه بيانيه وزارتي نيست بلکه در اين است که در 100 روز اول فعاليتش چقدر قوانين مربوط به اصلاح و بقيه مسائل را اجرا مي‌کند.

بازداشت 20 تن در مصر به اتهام برنامه‌ريزي براي ترور بن سلمان

يک رسانه مصري اعلام کرد که دستگاه امنيت ملي اين کشور يک تيم تروريستي 20 نفره را در صحراي سيناي بازداشت کرده که قصد ترور وليعهد عربستان و شخصيت‌هاي عربي ديگري را داشته‌اند.به گزارش ايسنا، روزنامه "الفجر" مصر به نقل از چند منبع امنيتي اين کشور نوشت: اين تيم براي انجام عمليات تروريستي عليه عربستان برنامه‌ريزي مي‌کرد و قصد ترور محمد بن سلمان، وليعهد عربستان و چند شخصيت سرشناس ديگر در جهان عرب را داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته