جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5976

 نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي کرج  

 كرج- خاكپور

شهردار کرج با گلايه از نامناسب بودن ناوگان حمل و نقل عمومي، گفت: نوسازي ناوگان فرسوده کلانشهر کرج ضروري است. به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از پايگاه خبري مديريت شهري کرج، علي اصغر کمالي زاده با بيان اين مطلب، اظهار داشت : فرسودگي ناوگان حمل و نقل عمومي زمينه نارضايتي مردم، مسئولان و اعضاي شوراي اسلامي شهر را فراهم کرده است. وي به گلايه شهروندان نسبت به شرايط کنوني ناوگان حمل و نقل اشاره کرد و افزود: نوسازي ناوگان با جديت پيگيري و در کوتاهترين زمان ممکن به انجام برسد.

به گفته شهردار کرج، فرسودگي و کمبودهاي موجود در ناوگان حمل و نقل زمينه ايجاد بحران اجتماعي در نقاط حاشيه‎اي شهر را مهيا مي‎کند. کمالي زاده به ظرفيت‎هاي بالقوه سازمان حمل‎ونقل بار و مسافر شهرداري کرج اشاره کرد و گفت: از 640 نيروي اين سازمان بايد براي بهبود شرايط استفاده کرد. وي با تاکيد بر تزريق 100 دستگاه اتوبوس جديد به ناوگان حمل و نقل عمومي تا دهه فجر امسال، تاکيد کرد: استفاده از ظرفيت بخش خصوصي، نوسازي را امکان پذير مي‎کند.

نوسازي ناوگان تاکسيراني الزامي است

شهردار کرج با اشاره به وضعيت نامناسب تاکسي ها، گفت: در اين بخش نيز اقدام قابل قبولي انجام نگرفته است. کمالي زاده با بيان آن که بعد از گذشت 10 سال در موضوع بي آر تي نيز منفعل بوده‎ايم، ادامه داد: با راه‌اندازي خطوط بي آر تي و استفاده از مشارکت بخش خصوصي مي‎توانيم تغييرات مثبتي در ناوگان حمل و نقل عمومي ايجاد کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان
 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته